Montageteam Leenbakker en Kwantum

Woensdag 01 september 2021

Leen Bakker en Kwantum werken achter de schermen al veel met elkaar samen, maar nu is dat ook aan de voorkant zichtbaar. De twee partijen vormen samen een montageteam voor raamdecoratie.
Montageteam Leenbakker en Kwantum

Vanaf deze week rijden er busjes rond met daarop de logo's van beide formules. Naast het gezamenlijke montageteam werken Leen Bakker en Kwantum ook samen op het gebied van finance, ict en het werven van personeel. 

 

Op 1 september vorig jaar kondigden Kwantum en Leen Bakker aan onder één directie verder te gaan. Debbie Klein staat als ceo aan het hoofd van de twee woonwinkels. Bob de Nijs is als operationeel directeur verantwoordelijk voor onder andere de montage-activiteiten.

 

Sinds enige tijd was Kwantum al aan het werven voor nieuwe raamdecoratie-monteurs en is er ook een interne opleiding opgezet voor nieuwe monteurs.

 

In de toekomst zal de krachtbundeling van beide formules op nog meer vlakken zichtbaar worden. Beide woonwinkelformules zijn eigendom van investeerder Gilde Equity Management.



Links

www.kwantum.nl
www.leenbakker.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, retail, keten, formule, montage, raambekleding, samenwerking, busjes, personeel, ambacht, operationeel, werving, monteurs, #kwantum, #leenbakker, #gilde

Gerelateerd nieuws
NIeuwe agent CS
CS Rugs (Carpet Sign) uit Asten heeft een nieuwe agent aangesteld voor de projectenmarkt Nederland.
lees verder
 
Aandacht voor behang
lees verder
Lichte daling Belgische textielomzet
Fedustria heeft de marktinformatie gepubliceerd van de Belgische textielmarkt, waarbij de omzet in 2024 iets daalde ten opzichte van 2023.
lees verder
Prijzen woningen verder gestegen
Nederlandse koopwoningen zijn in maart 10,6% duurder dan jaar eerder, zo blijkt uit de meest recente rapportage van het CBS en het Kadaster.
lees verder
Verdere daling consumentenvertrouwen
Het consumentenvertrouwen in Nederland daalt voor de zevende maand op rij, zo blijkt uit de recente rapportage van het CBS.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden