Miljoenen injectie voor Lampen24

Maandag 20 maart 2017

Investeringsfonds 3i maakte vrijdag bekend dat het maar liefst € 120 miljoen gaat investeren in Lampenwelt, een online verlichtingspecialist. Daarnaast gaat het een lening van € 54 miljoen verstrekken.
Miljoenen injectie voor Lampen24

De 3i Group plc investeert in de etailer samen met het management en een van de huidige eigenaren van het bedrijf, Walter Neumüller. Lampenwelt GmbH is onder meer eigenaar van Lampen24.be en Lampen24.nl, en is naar eigen zeggen de grootste Europese online specialist in de verlichting. Op Nederlandreview.nl staan reviews van Nederlanders met hun ervaringen over lampen24.

Het bedrijf is opgericht in 2004 door Thomas Rebmann en zijn broer Andreas Rebmann en is gevestigd in het Duitse Schlitz, in de buurt van Frankfurt am Main. Van daaruit verspreidt het bedrijf onder eigen merknaam en onder private label producten aan klanten in twaalf Europese landen.

Lampenwelt heeft een uitgebreid assortiment van meer dan 45.000 producten. Het bedrijf genereerde € 61 miljoen omzet in 2016, waarvan 45% afkomstig van buiten Duitsland, zo meldt 3i in een persbericht.

Peter Wirtz, managing director 3i Duitsland, gelooft dat er goede mogelijkheden zijn voor Lampenwelt om internationaal verder uit te breiden en voort te bouwen op de digitale en online marketing mogelijkheden.

Jochen Wilms, een ervaren expert met ervaring van de online industrie door zijn eerdere werkzaamheden bij Bertelsmann, Schüco en Grohe, zal eveneens mede investeren en toetreden tot de raad van bestuur als executive chairman. Thomas en Andreas Rebmann blijven aan als ceo respectievelijk coo.

 



Links

www.lampen24.be
www.lampen24.nl
www.lampenwelt.de
www.nederlandreview.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, verlichting, licht, verlichting, lamp, armatuur, armaturen, webwinkel, retail, etail, winkel, shop, detailhandel, internet, webshop, #lampen24, #lampenwelt, investeren, investering, kapitaal, injectie, kapitaalinjectie, #nederlandreview.nl

Gerelateerd nieuws
Kantoorruimte huiselijk inrichten!
[Sponsored artikel] - Kantoren kunnen soms kil en afstandelijk aanvoelen, maar dat hoeft helemaal niet zo te zijn! Het is trendy om een kantoor meer huiselijk en gezellig in te richten. Lees snel verder voor onze beste tips!
lees verder
Nieuwe ceo Pols Potten
Bij Pols Potten - importeur van terracotta potten die zich ontwikkelde tot leverancier van woonaccessoires, meubelen, verlichting en servies - wordt Juliette van der Eerden als nieuwe ceo benoemd.
lees verder
 
Akoestiek en verlichting in 1
lees verder
Buitenruimte trends 2025
[Sponsored artikel] - Een mooie en functionele buitenruimte is een prachtig verlengstuk van je woning. Graag geven we zes inrichtingstrends voor je buitenruimte, of dit nu een grote tuin, een knus terras of een stadsbalkon is.
lees verder
 
Moooi pakte uit in Milaan
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden