Mflor Projectvloeren via T&M

Woensdag 09 december 2015

Sinds 1 december wordt de Mflor-projectvloeren collectie in Nederland vertegenwoordigd door T&M Nederland.
Mflor Projectvloeren via T&M
Mflor Projectvloeren via T&M Mflor Projectvloeren via T&M

T&M Nederland is een bedrijf dat sinds ruim een jaar bestaat. Het bedrijf heeft echter veel meer ervaring in de projectmarkt via de twee directeur-eigenaren die met hun eigen agentuurbedrijven verscheidene labels in Nederland vertegenwoordigen: Bob Looijschelder (Brunia Interiors, foto 2) en Peter van der Meer (Holland Project Inrichting, foto 3). In Den Haag respectievelijk Eindhoven hebben ze een showroom beschikbaar.

Samen hebben ze het bedrijf opgericht voor het ontwikkelen en verkopen van aantrekkelijk geprijsde gordijnstoffen voor de projectmarkt (hospitality, recreatie, hotellerie en gezondheidszorg). Een sneak-preview hiervan (80 items) zal in januari aan klanten worden gegeven. Later in 2016 zal ook nog een serie stoffen ontworpen door Edward van Vliet gepresenteerd worden.

Gezamenlijk zagen ze ook kansen om voor Mflor in Nederland verantwoordelijk te zijn voor de de verkoop op de Nederlandse projectmarkt. Naast de bestaande kwaliteiten zijn er door T&M ook nieuwe dessins aan de Mflor-collectie toegevoegd.
 
Zoals bekend is Mflor een van de toonaangevend label op het gebied van PVC-stroken met natuurechte, eigen ontwikkelde dessins. Voor intensieve projecttoepassingen wordt acht jaar garantie gegeven. De stroken zijn verkrijgbaar in extra grote afmetingen (Mflor Grand series: stroken van 2 meter lang, tegels van 91 x 91 cm) met 'in register embossing', waarbij de oppervlaktestructuur het dessin volgt. (Mflor Authentic series). Hierdoor tonen en voelen de stroken precies zo als echt hout. Mflor past meervoudige films in de dessins toe, waardoor vrijwel geen enkele strook er hetzelfde uitziet. Ook produceert het verantwoorde en gecertificeerde producten met extreem lage emissies.

 



Links

www.bruniainteriors.com
www.hpigroup.nl
www.mflor.com
www.sevv.com
www.textilesandmore.eu

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, project, kantoor, winkel, vloer, vloerbedekking, hospitality, PVC, LVT, vinyl, strook, stroken, Mflor, MFlor grand, stoffering, stofferen

Gerelateerd nieuws
Kantoorruimte huiselijk inrichten!
[Sponsored artikel] - Kantoren kunnen soms kil en afstandelijk aanvoelen, maar dat hoeft helemaal niet zo te zijn! Het is trendy om een kantoor meer huiselijk en gezellig in te richten. Lees snel verder voor onze beste tips!
lees verder
 
Akoestiek en verlichting in 1
lees verder
Buitenruimte trends 2025
[Sponsored artikel] - Een mooie en functionele buitenruimte is een prachtig verlengstuk van je woning. Graag geven we zes inrichtingstrends voor je buitenruimte, of dit nu een grote tuin, een knus terras of een stadsbalkon is.
lees verder
Overname door Hamat
Hamat uit Genemuiden neemt BTB Mouldings uit Harderwijk over om de marktpositie en duurzame innovatie te versterken.
lees verder
Werkkleding voor welzijn werknemers
[Sponsored artikel] - Werkkleding speelt een belangrijke rol in het dagelijks functioneren van werknemers. De juiste kledingkeuze kan niet alleen het comfort verhogen, maar ook bijdragen aan de werkveiligheid en productiviteit.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden