Meubelbeurs Milaan succes

Donderdag 17 april 2014

Met 13% meer bezoekers dan de voorgaande editie was de 53ste Salone del Mobile, die afgelopen week en weekend in Milaan werd gehouden, een ongeëvenaard succes. Het was tevens een bijzonder internationale editie met 357.212 bezoekers uit ruim 160 landen.
Meubelbeurs Milaan succes

Wat ook opvallend was dit jaar, was de sterke samenwerking tussen het evenement zelf en de stad Milaan. Dankzij het ‘Welcome project’ trok de creatieve stad in samenwerking met het departement voor Mode en Design duizenden bezoekers naar Milaan, waar ruim honderd designstudenten de bezoekers verwelkomden en hen wegwijs maakten door de stad.

Premier Matteo Renzi erkende afgelopen vrijdag bij zijn bezoek aan de beurs het belang van de branche voor Italië. Hij noemde het interieursegment de rode draad door de Italiaanse economie, een teken van vitaliteit in een land dat de kredietcrisis overleefde dankzij haar productieve instelling.

‘Deze editie van de Salone del Mobile heeft de cruciale rol van de export in deze sector bevestigd’, zegt ook Roberto Snaidero, voorzitter van FederlegnoArredo, de organisatie die bedrijven binnen de Italiaanse hout- en interieurbranche ondersteunt. ‘Bijna de helft van onze verkopen in het laatste half jaar is naar het buitenland geweest, zoals de sterke aanwezigheid van buitenlandse bezoekers op de beurs maar al te duidelijk illustreert.'

In Ons Huis leest u binnenkort een uitgebreid verslag van de Salone del Mobile.



Links

www.cosmit.com

Tags

meubel, design, interieur, meubelbeurs milaan, salone del mobile

Gerelateerd nieuws
 
Natuzzi viert herkomst en toekomst
lees verder
Kantoorruimte huiselijk inrichten!
[Sponsored artikel] - Kantoren kunnen soms kil en afstandelijk aanvoelen, maar dat hoeft helemaal niet zo te zijn! Het is trendy om een kantoor meer huiselijk en gezellig in te richten. Lees snel verder voor onze beste tips!
lees verder
Nieuwe ceo Pols Potten
Bij Pols Potten - importeur van terracotta potten die zich ontwikkelde tot leverancier van woonaccessoires, meubelen, verlichting en servies - wordt Juliette van der Eerden als nieuwe ceo benoemd.
lees verder
Buitenruimte trends 2025
[Sponsored artikel] - Een mooie en functionele buitenruimte is een prachtig verlengstuk van je woning. Graag geven we zes inrichtingstrends voor je buitenruimte, of dit nu een grote tuin, een knus terras of een stadsbalkon is.
lees verder
 
Moooi pakte uit in Milaan
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden