Meer bezoek M&O

Maandag 28 september 2015

Begin september is de beurs Maison & Objet in Parijs geslaagd. Volgens de organisatie was er 3% meer bezoek.
Meer bezoek M&O
Meer bezoek M&O Meer bezoek M&O Meer bezoek M&O Meer bezoek M&O

Gedurende de vijf beursdagen kwamen er meer dan 69.000 bezoekers (50% Frans, 50% internationaal uit 142 landen) naar het beurscomplex van Paris Nord Villepinte. Het aantal bezoekers steeg in totaal met 3%, uit Nederland kwamen zelfs 10% meer bezoekers. Opvallend het hoge percentage architecten: 30%.

Bezoekers waren enthousiast over ontwikkeling van Maison & Objet Projets, de evenementen en de nieuwe beursindeling, zo meldt Promosalons. Laatstgenoemde vertegenwoordigt in Nederland organisator Safi, voor België zit in Brussel ook een Promosalons-vestiging.

Naast de beurs zelf ontwikkelt ook de Paris Design Week zich. Tijdens de afgelopen editie werd dit evenement uitgebreid met 50 nieuwe deelnemers.

De stijging van het aantal bezoekers (Frans +3%, Europees +4% en internationaal +7% voor Azië en +10% voor het Midden Oosten) lijkt ook het gevolg van een economisch herstel in de woondecoratie en -design sector.

 



Links

www.maison-objet.com
www.promosalons.fr/office/belgique
www.promosalons.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, project, decoratie, accessoires, bekleding, stof, meubelstof, show, beurs, event, evenement

Gerelateerd nieuws
Kantoorruimte huiselijk inrichten!
[Sponsored artikel] - Kantoren kunnen soms kil en afstandelijk aanvoelen, maar dat hoeft helemaal niet zo te zijn! Het is trendy om een kantoor meer huiselijk en gezellig in te richten. Lees snel verder voor onze beste tips!
lees verder
Nieuwe ceo Pols Potten
Bij Pols Potten - importeur van terracotta potten die zich ontwikkelde tot leverancier van woonaccessoires, meubelen, verlichting en servies - wordt Juliette van der Eerden als nieuwe ceo benoemd.
lees verder
 
Akoestiek en verlichting in 1
lees verder
Buitenruimte trends 2025
[Sponsored artikel] - Een mooie en functionele buitenruimte is een prachtig verlengstuk van je woning. Graag geven we zes inrichtingstrends voor je buitenruimte, of dit nu een grote tuin, een knus terras of een stadsbalkon is.
lees verder
 
Moooi pakte uit in Milaan
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden