M & O 2015: conceptstores

Donderdag 12 maart 2015

Winkels met boeken, fietsen, kleding en interieur onder één dak. Ze schieten als paddestoelen uit de grond. Tijdens Maison & Objet in Parijs konden bezoekers in de L’Espace Retail zoals altijd weer hun stem uitbrengen op de meest innovatieve conceptstores wereldwijd.
M & O 2015: conceptstores
M & O 2015: conceptstores M & O 2015: conceptstores

Foto boven: B1866 - London

Foto's onder v.l.n.r.: 1. Desinare - Florence / 2. Amoreira - São Paulo

 

Van London tot São Paulo. De conceptstore is overal. En als u toch in één van onderstaande steden bent, een bezoekje waard. Ook leuk om de juryrapporten te lezen of anders de websites van de L’Espace Retail-winnaars van 2015 eens te bekijken. In het Frans of Engels, maar de vele foto's geven ook een goede indruk. 

 

M&O Paris 2015 Top 3

B1866 – London 

DESINARE – Florence

AMOREIRA – São Paulo: 

 

De overige genomineerden zijn hier te zien:

ATELIER COURBET – New York City 

BAZARTHERAPY- Paris 

CASA SHELTER HALF – Los Angeles 

CHEZ MOI – Paris 

CORDOBA 25 – Mexico 

HIZARU – Berlin 

UNTO THIS LAST – London 



Links

www.promosalons.nl
www.maison-objet.com

Tags

interieur, wonen, woonwinkel, concept-store, retail, interieurwinkel

Gerelateerd nieuws
Nieuwe recycle service Ikea
Ikea roept consumenten op oude hoofdkussens en dekbedden in te leveren. Dat kan inmiddels in alle Nederlandse vestigingen.
lees verder
 
Comeback merk Habitat
lees verder
Omzetdaling en verlies Headlam
De omzet van de Britse groothandelsreus Headlam is in 2024 sterk gedaald, waardoor er verlies is geleden.
lees verder
Prospectt verder als Gift Stories
Na het faillissement van Prospectt heeft Gift Stories overeenstemming bereikt met de curator over de overname van onderdelen van het bedrijf. Hiermee blijft een deel van de activiteiten behouden, zij het onder een nieuwe naam en structuur.
lees verder
 
Terugblik Interieur Trend Event
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden