Linddna op Spotlight

Dinsdag 01 oktober 2019

Trading Places is agent voor diverse Scandinavische accessoire-labels. Het bedrijf presenteerde recentelijk een nieuw label voor lederen woon- en tafelaccessoires.
Linddna op Spotlight
Linddna op Spotlight Linddna op Spotlight Linddna op Spotlight Linddna op Spotlight Linddna op Spotlight

Twee weken geleden werd er in de Beursfabriek, naast DWI (De Woonindustrie) in Nieuwegein de beurs Spotlight gehouden. Een van de deelnemers was Trading Places uit Breda die diverse, vooral Scandinavische merken vertegenwoordigd: Marimekko, Riedel, Skultuna, Korbo, Flsk, Klaus Haapaniemi, Stahl en sinds kort Linddna.

Dat laatste label betreffen servies lederen woon- en tafelaccessoires die duurzaam zijn geproduceerd en een bijzondere en op elkaar afgestemde vormgeving kennen. Een fraaie collectie om onder meer met feestdagen de tafel elegant aan te kunnen kleden. Maar ook kleinmeubelen behoren tot het assortiment. Zie de afbeeldingen voor impressies.

Trading Places zoekt voor de distributie naar interieurzaken die dit kunnen gebruiken om hun winkel aan te kleden en qua niveau te kunnen verkopen.



Links

www.dewoonindustrie.nl
www.flsk.de
www.klaush.com
www.korbo.se
www.linddna.com
www.riedel.com
www.skultuna.com
www.spotlight-event.nl
www.stahl.se
www.trading-places.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, meubel, slaap, slapen, nacht,decoratie, accessoires, verlichting, licht, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, interieurtextiel, meubelstoffen, vloer, tapijt, karpet, kleed, schommelstoel, stoel, fauteuil, bank, tafel, tplacemat, tafellinnen, servies, najaarsbeurs, expositie, presentatie, lezingen, #DWI, #dewoonindustrie, #woonindustrie, #tradingplaces, #spotlight, #spotlightevent, #linddna

Gerelateerd nieuws
Kantoorruimte huiselijk inrichten!
[Sponsored artikel] - Kantoren kunnen soms kil en afstandelijk aanvoelen, maar dat hoeft helemaal niet zo te zijn! Het is trendy om een kantoor meer huiselijk en gezellig in te richten. Lees snel verder voor onze beste tips!
lees verder
Nieuwe ceo Pols Potten
Bij Pols Potten - importeur van terracotta potten die zich ontwikkelde tot leverancier van woonaccessoires, meubelen, verlichting en servies - wordt Juliette van der Eerden als nieuwe ceo benoemd.
lees verder
Buitenruimte trends 2025
[Sponsored artikel] - Een mooie en functionele buitenruimte is een prachtig verlengstuk van je woning. Graag geven we zes inrichtingstrends voor je buitenruimte, of dit nu een grote tuin, een knus terras of een stadsbalkon is.
lees verder
 
Moooi pakte uit in Milaan
lees verder
Werkkleding voor welzijn werknemers
[Sponsored artikel] - Werkkleding speelt een belangrijke rol in het dagelijks functioneren van werknemers. De juiste kledingkeuze kan niet alleen het comfort verhogen, maar ook bijdragen aan de werkveiligheid en productiviteit.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden