Lightmakers acquireert Parlane

Maandag 08 juni 2020

Lightmakers bv, vooral bekend onder de merknaam Light & Living, neemt Parlane Living uit Engeland over.
Lightmakers acquireert Parlane

Lightmakers is trots op de overname van Parlane, een bekend woondecoratie merk in het Verenigd Koninkrijk volgens het bedrijf uit Noordwijk. Tegelijkertijd biedt het kansen om het eigen merk Light & Living een sterkere positie te geven op zowel de Britse als de Ierse markt.

Parlane is vijftig jaar geleden opgericht en biedt speciaal ontworpen en traditioneel handgemaakte producten. Een perfecte aanvulling op de Light & Living-collectie van Lightmakers, dat zelf ruim veertig jaar bestaat. De combinatie van beide merken zorgt ervoor dat Nederlandse en Britse retailers uit een nog breder scala aan trendy, betaalbaar en hoge kwaliteit producten kunnen kiezen, zo stelt Robin Vlug, ceo van Lightmakers.

Parlane was overigens al eerder in de Benelux vertegenwoordigd. In 2009 ging de Nederlandse importeur uit Rijssen echter failliet vanwege de toenmalige crisis. Light & Living wordt in België vertegenwoordigd door Mabrilux.

 



Links

www.light-living.nl
www.lightmakers.nl
www.mabrilux.be
www.parlane.co.uk

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, decoratie, accessoires, home, verlichting, lamp, licht, led, overname, acquisitie, acquireren, fusie, overnemen, kopen, #lightliving, #lightmakers, #mabrilux, #parlane

Gerelateerd nieuws
Modulaire sferische verlichting
Vibia presenteert Bind, een hybride verlichtingssysteem om meerdere sferen binnen één ruimte mee te creëren. Het ontwerp van Martín Azúa biedt de mogelijkheid om te experimenteren met lichttypologieën en dichtheidsniveaus.
lees verder
 
Verhuizing EK-Retail
lees verder
Welke vloer past bij mijn keuken?
[Sponsored artikel] - Een keuken krijgt heel wat te verduren: denk aan water, vetspatten en vallende voorwerpen. Daarom is het belangrijk dat je een vloer kiest die tegen een stootje kan. We zetten de opties op een rijtje.
lees verder
 
Dille & Kamille naar Frankrijk
lees verder
 
Opening Mango Home
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden