Light + Building uitgesteld!

Maandag 24 februari 2020

Zoals Interieurjournaal vanochtend meldde stonden tot voor kort de lichten nog op groen voor vakbeurs Light + Building. Het evenement zou in maart plaatsvinden, totdat het coronavirus dit weekeind toesloeg in Italië. De beurs is nu toch uitgesteld tot september. De Design Plus awards zijn wel bekend gemaakt.
Light + Building uitgesteld!
Light + Building uitgesteld! Light + Building uitgesteld!

Tot dusver werd de kans op een besmetting met het Coronavirus laag geacht en wilde organisatie Messe Frankfurt de beurs door laten gaan. Na de onverwachte verschijning van het virus in Italië, afgelopen weekend, is de situatie echter opnieuw geanalyseerd in samenwerking met de volksgezondheidsautoriteiten van de stad Frankfurt. Er zou een gezondheidscontrole van Chinese bezoekers moeten plaatsvinden in meerdere fases, een enorme uitdaging voor Messe Frankfurt.

 

Bovendien worden steeds meer reisbeperkingen ingevoerd, waardoor het voor zowel bezoekers als exposanten moeilijk is om de beurs bij te wonen. Daarom is besloten om Light + Building alsnog uit te stellen naar midden of eind september, de data worden nog bekend gemaakt.

 

Er is echter ook prettig nieuws te melden. De winnaars van Design Plus awards zijn namelijk bekend gemaakt. Zo winnen vier hanglampen de felbegeerde Best of award van Design Plus. Twee hiervan zijn Discovery Vertical 140 van Artemide (foto 1) en Break-it van Oligo Lichttechnik (foto 2). Een 'Special Mention' voor Young professionals is er onder meer voor een schakelaarreeks van beton, Tois van Jens Zijlstra (foto 3).

 

P.S. 27-02-2020: De nieuwe data zijn gepland, van 27 september tot en met 2 oktober 2020.



Links

www.light-building.messefrankfurt.com
www.messefrankfurt.be
www.messefrankfurt.com
www.messefrankfurt.nl
www.oligo.de
www.artemide.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, project, outdoor, tuin, verlichting, lamp, muurlamp, verlichtingsartikel, lichtelement, designverlichting, designlamp, hanglamp, tafellamp, vloerlamp, #corona, #lightbuilding, #artemide, #oligolichttechnik, #jenszijlstra

Gerelateerd nieuws
 
Vibia op Euroluce 2025
lees verder
Kantoorruimte huiselijk inrichten!
[Sponsored artikel] - Kantoren kunnen soms kil en afstandelijk aanvoelen, maar dat hoeft helemaal niet zo te zijn! Het is trendy om een kantoor meer huiselijk en gezellig in te richten. Lees snel verder voor onze beste tips!
lees verder
Nieuwe ceo Pols Potten
Bij Pols Potten - importeur van terracotta potten die zich ontwikkelde tot leverancier van woonaccessoires, meubelen, verlichting en servies - wordt Juliette van der Eerden als nieuwe ceo benoemd.
lees verder
 
Akoestiek en verlichting in 1
lees verder
Buitenruimte trends 2025
[Sponsored artikel] - Een mooie en functionele buitenruimte is een prachtig verlengstuk van je woning. Graag geven we zes inrichtingstrends voor je buitenruimte, of dit nu een grote tuin, een knus terras of een stadsbalkon is.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden