Lange tafel voor La Place

Woensdag 11 juni 2014

Braamhorst Interieurs uit Emmen en Fijnhout Drenthe uit Nieuw Amsterdam hebben in opdracht van horecaketen La Place Nederland een wel heel bijzondere tafel geleverd. Het teakhouten tafelblad heeft een lengte van maar liefst 785 centimeter en weegt circa achthonderd kilo.
Lange tafel voor La Place
Lange tafel voor La Place

De tafel is een meter breed en acht centimeter dik. Het blad is in zijn geheel geolied en om kromtrekken te voorkomen, is de onderzijde voorzien van metalen strips. Het blad is bij Braamhorst Interieurs volledig ingepakt en in een vrachtwagen met een zijlader vervoerd naar de plaats van bestemming. Hier is het bijna acht meter lange tafelblad met een kraan ingehuisd en vervolgens geplaatst op een metalen onderstel. De tafel is te bewonderen in het gerenoveerde restaurant van La Place aan de Aalmarkt 22 in Leiden.

 

 

 



Links

www.braamhorst-interieurs.nl
http://www.fijnhoutdrenthe.nl

Tags

tafel, hout, tafelblad, teakhout

Gerelateerd nieuws
 
Natuzzi viert herkomst en toekomst
lees verder
Kantoorruimte huiselijk inrichten!
[Sponsored artikel] - Kantoren kunnen soms kil en afstandelijk aanvoelen, maar dat hoeft helemaal niet zo te zijn! Het is trendy om een kantoor meer huiselijk en gezellig in te richten. Lees snel verder voor onze beste tips!
lees verder
Buitenruimte trends 2025
[Sponsored artikel] - Een mooie en functionele buitenruimte is een prachtig verlengstuk van je woning. Graag geven we zes inrichtingstrends voor je buitenruimte, of dit nu een grote tuin, een knus terras of een stadsbalkon is.
lees verder
 
Moooi pakte uit in Milaan
lees verder
 
Meubelnieuws Studio Piet Boon
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden