Koningin Maxima bezoekt Masterly

Maandag 27 maart 2023

Jaarlijks verrijst in het centrum van Milaan het Nederlands paviljoen tijdens de Salone del Mobile, op 200 meter van de Dom. Het fascinerende Palazzo Francesco Turati is opnieuw het exclusieve domein voor Nederlands ontwerp.
Koningin Maxima bezoekt Masterly
Koningin Maxima bezoekt Masterly Koningin Maxima bezoekt Masterly

Onder de titel ‘Masterly - The Dutch in Milano’ kunnen individuele designers, bedrijven en ontwerpbureaus deelnemen met een presentatie in dit prachtige Italiaanse neorenaissance paleis. Het Nederlands paviljoen is een baken van sublieme ontwerpkwaliteit, ambachtelijk vakmanschap en innovatie. Een bundeling van krachten die aandacht en publiciteit trekt. Met een museale inrichting van de historische stijlkamers en imagopresentaties die opvallen te midden van honderden andere presentaties in het mekka voor design en mode. Hier zijn door curator Nicole Uniquole de prachtige collecties van ruim tachtig Nederlandse interieurontwerpers en -bedrijven bijeengebracht.

 

Ondernemerschap, netwerken en het vinden van nieuwe afzetmarkten staan centraal. Het Nederlands paviljoen genereert slagkracht door vernieuwende samenwerking tussen deelnemers en een inhoudelijke programmering voor pers en professionals.

 

Hare Majesteit Koningin Máxima gaat op dinsdag 18 april naar de officiële opening van de zevende editie van Masterly, the Dutch in Milano in Palazzo Giureconsulti.


De koningin gaat in gesprek over vakmanschap met een groep studenten van het Hout- en Meubileringscollege uit Rotterdam en Amsterdam. De opening van Masterly vindt plaats tijdens het jaarlijkse netwerkevent met vele ontwerpers, zakenmensen, hoogwaardigheidsbekleders en betrokkenen uit de culturele sector.

 

P.S. 18-04-2023: De toespraak (in het Engels) van Máxima.



Links

www.masterly.nu
www.uniquole.nl
www.hmcollege.nl

Tags

nieuws, interieur, beurs, paviljoen, nederlands, uniek, curator, collecties, ontwerpen, ontwerpers, designers, studenten, vakmanschap, vakmensen, cultuur, designbeurs, paleis, neorenaissance, ontwerpkwaliteit, innovatie, merken, aandacht, publiciteit, #koninginmaxima, #masterly, #uniquole, #hmcollege

Gerelateerd nieuws
Deze details maken je huis af!
[Sponsored artikel] - De juiste details en accessoires zijn vaak de finishing touch die je huis echt afmaken. Zorg dat je aandacht besteedt aan kleine elementen in je interieur. Zo kun je een ruimte namelijk transformeren tot een prachtig geheel.
lees verder
Consumentenbeurzen Frankfurt open
Nieuwe energie voor de consumentengoederenindustrie wereldwijd met de opening van Ambiente, Christmasworld en Creativeworld in Frankfurt.
lees verder
Gietvloer versus traditionele vloer
[Sponsored artikel] - Gietvloeren zijn de afgelopen jaren steeds populairder geworden, en dat is niet zonder reden. Deze strakke, naadloze vloeren bieden een modern alternatief voor traditionele vloeren zoals tapijt, hout of tegels.
lees verder
 
Voorjaarsvakdagen van start
lees verder
5 Tips voor licht en ruim wonen
[Sponsored artikel] - Iedereen droomt van een woning die aanvoelt als een open, lichte ruimte. Of je nu een klein appartement hebt of een grotere woning, met de juiste aanpassingen kun je jouw woonruimte lichter en ruimer laten aanvoelen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden