Kids spelen met meubilair

Woensdag 21 februari 2018

Een nieuw Nederlands kindermeubelmerk Qboo brengt fantasie van kinderen tot leven met meubilair waarmee gespeeld kan worden: vlieg met een plank, rijd in een kledingkast en lees een schommelstoel.
Kids spelen met meubilair
Kids spelen met meubilair Kids spelen met meubilair Kids spelen met meubilair Kids spelen met meubilair

De oprichters van Qboo uit Purmerend zijn Jan Dirk Porsius en Ruben Wurms (foto 5). Ze maken 'fun furniture', geproduceerd in Nederland van berkenmultiplex met een transparante toplaag van melamine.

De kasten van Qboo zijn zo ontworpen dat je er niet alleen veel spullen in kwijt kunt, maar ook heel goed mee kunt spelen. Rijden, vliegen, takelen; bijna alles is mogelijk in deze kasten die zijn uitgevoerd in de vorm van verschillende voertuigen, zoals een jeep (foto 1), brandweerwagen (foto 2), koets of helikopter. Adviesverkoopprijs vanaf € 995.

De Qboo stoelen (foto 3) zijn verkrijgbaar in alle letters van het alfabet en in 4 verschillende varianten: als stoel, schommelstoel, bank of tafeltje. Je kunt er een naam mee maken, of natuurlijk een grappig woord naar keuze. Adviesverkoopprijs vanaf € 125.

Vliegtuigplanken (foto 4, links), bijvoorbeeld boven de commode of het bed: zet er spullen op en draai aan de propeller voor wat entertainment of voor afleiding tijdens een verschoonmoment. Adviesverkoopprijs € 449.

Deze raket (foto 4 , rechts) past overal en er past ook heel veel in. Niet alleen een plaatje om te zien, maar ook een perfecte plek om allerlei dierbare spullen tentoon te stellen. Adviesverkoopprijs € 599,00.

De collectie is vanaf 21 februari online verkrijgbaar in de Qboo webshop. De producten worden verstuurd als flatpacks en er wordt beloofd dat het in elkaar zetten kinderlijk eenvoudig is. Dat mogen de kinderen dus zelf doen;-).

 



Links

www.qboo.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, meubel, meubels, meubilair, personalia, slaap, slapen, kids, kinder, kindermeubel, slaapkamer, bed, ledikant, bedtextiel, matras, kussen, bedlinnen, overtrek, retail, winkel, opening, open, #qboo

Gerelateerd nieuws
Smeedijzer van Ethimo
De Italiaanse buitenmeubelspecialist Ethimo introduceert twee nieuwe ontwerpen, Lustra en Folia, in samenwerking met ontwerper Luca Nichetto. Beide stukken tonen een eigentijdse benadering van smeedijzer.
lees verder
Loddenkemper overgenomen
Na een succesvolle herstructurering zet meubelfabrikant Loddenkemper zijn reis voort onder de vleugels van een nieuwe eigenaar. Akindu Industries, een investeringsmaatschappij met focus op middelgrote ondernemingen.
lees verder
Aanvraag faillissement Casa
De Belgische winkelketen Casa, die ook actief is in Nederland, vraagt faillissement aan. De interieurketen had eind oktober nog bescherming tegen schuldeisers gevraagd.
lees verder
Hanneke naar Kobe
Hanneke Verbunt is terug in de textielbranche. Ze is kort geleden aan de slag gegaan bij de bekende stoffenleverancier Kobe Fabrics.
lees verder
Groei Hello Chair
Hellochair, opgericht in 2020, heeft in 2024 weer een forse omzetgroei gerealiseerd en maakt inmiddels ook winst.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden