Jysk terug in Leeuwarden

Zaterdag 04 november 2023

Jysk opent op woensdag 8 november als eerste de deuren in het nieuwste gedeelte van winkelcentrum De Centrale in Leeuwarden. De woonwinkel is ruim 1.000 vierkante meter groot.
Jysk terug in Leeuwarden

Op De Centrale wordt nu nog hard gewerkt om de nieuwbouw helemaal klaar te maken. Store manager Coen Bakker kan niet wachten tot hij het lintje mag doorknippen.

Jysk sloot in maart de winkel aan de Snekertrekweg in Leeuwarden vanwege een herontwikkeling. Bakker: 'Ik ben blij dat we iedereen hier weer mogen verwelkomen. Het team heeft de afgelopen maanden hard gewerkt om er een hele mooie winkel van te maken.' In navolging van Jysk openen de komende maanden ook de andere winkels hun deuren in het nieuwbouwgedeelte van De Centrale. Klanten kunnen straks gratis parkeren op het dak van het gebouw.

De woonwinkelketen, onderdeel van de Lars Larsen Groep, viert de opening in Leeuwarden op woensdag 8 november met een koffiekar, koeken en muziek. Ook zijn er verschillende openingsacties, met kortingen die oplopen tot wel 70%.

Na de (her)opening in Leeuwarden heeft Jysk naar eigen zeggen weer 102 winkels in Nederland, wat na de opening in juni in Winterswijk al het geval was. Ook hier is weer het nieuwste winkelconcept toegepast.



Links

www.jysk.be
www.jysk.nl
www.jysk.com
www.larslarsengroup.com

Tags

nieuws, interieur, winkel. store, storemanager, bedrijfsleider, team, retail. pand, winterswijk, achterhoek, omgeving, meubelen, matrassen, dekbedden, kussens, tuinmeubelen, gordijnen, dekbedovertrekken, slaapcomfort, matrasstudio, advies, uitproberen, opleiding, #jysk

Gerelateerd nieuws
Nieuwe compacte spiegels
Vier bestaande spiegelontwerpen van Deknudt zijn vanaf nu verkrijgbaar in een kleiner formaat. Dit geldt voor de modellen Gallery S, Matin S, Calco Round en Ray S.
lees verder
 
Leolux presenteert Sen
lees verder
Domotex Middle East afgelopen
De editie van de vloerenbeurs Domotex Middle East is onlangs succesvol afgesloten in Dubai, zo meldt de beursoriganisatie.
lees verder
Groei aanbod op FFD
Flanders Flooring Days (FFD) groeit stevig en meldt een nieuws recordaantal deelnemers die in juni rondom Kortrijk te zien zijn.
lees verder
 
Vibia op Euroluce 2025
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden