Jysk geeft kerstcadeautjes

Donderdag 28 oktober 2021

Dit jaar geeft het Deense interieurbedrijf Jysk twee kerstcadeaus. Christian Schirmer, Country Manager Jysk Duitsland: 'We hebben besloten om al onze 960 winkels in Duitsland dit jaar op 24 december gesloten te houden.'
Jysk geeft kerstcadeautjes

Kerst begint bij Jysk dit jaar op kerstavond. Alle medewerkers moeten het in dit bijzondere jaar kunnen vieren met familie en vrienden. Niet alleen de medewerkers in de winkels, maar ook de Jysk personeelsleden op het Duitse hoofdkantoor in Handewitt en de drie Duitse logistieke locaties hebben vrij gekregen. Met deze beslissing wil het bedrijf zijn personeel bedanken voor hun inzet tijdens de weken en maanden van de coronapandemie.

 

Het tweede cadeautje voor medewerkers betreft de jaarlijkse cadeaubon die elke medewerker ontvangt. Al jaren heeft deze een waarde van € 40, maar dit jaar is dit veel hoger. Het bedrag is voor iedereen die in dienst is minimaal € 60, maar kan oplopen tot € 400 bij een fulltime dienstverband. Aan deze actie geeft Jysk in totaal € 2,2 miljoen uit.

 

Jysk is onderdeel van de Lars Larsen Group, net als de Actona Group, die onlangs de overname van Theca aankondigde.



Links

www.jysk.com
www.jysk.nl
www.larslarsengroup.com

Tags

Nieuws, wonen, wonen, woning, residentieel, interieur, inrichting, woonkamer, eetkamer, slaapkamer, logeerkamer, meubel, bed, gordijn, stof, raambekleding, interieurbekleding, vloer, woonartikel, woonaccessoire, retail, winkel, shop, outlet, filiaal, keten, winkelketen, franchise, formule, woonwinkel, detailhandel, winkelformule, #jysk, #jysk, #larslarsengroup

Gerelateerd nieuws
Staud gered door overname
De Zuid-Duitse meubelfabrikant Staud wordt per 1 maart 2025 overgenomen door ondernemers Tobias Fuhrmann en Karl Spielberger, via Soleal Unternehmerkapital. Hierdoor blijven meer dan 100 arbeidsplaatsen behouden.
lees verder
 
Verhuizing EK-Retail
lees verder
Welke vloer past bij mijn keuken?
[Sponsored artikel] - Een keuken krijgt heel wat te verduren: denk aan water, vetspatten en vallende voorwerpen. Daarom is het belangrijk dat je een vloer kiest die tegen een stootje kan. We zetten de opties op een rijtje.
lees verder
Versterking Deli-Home in Benelux
Deli Home vergroot haar Benelux-positie in de productie en distributie van duurzame, houten bouwmaterialen.
lees verder
 
Dille & Kamille naar Frankrijk
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden