Jubilerend E15 op IMM

Dinsdag 07 januari 2020

In 2020 bestaat meubelfabrikant E15 25 jaar. Dit viert het bedrijf met verschillende presentaties, tijdens IMM, en bijvoorbeeld ook parallel met de beurs tijdens Design Post Keulen.
Jubilerend E15 op IMM

De visie van E15 is volgens het bedrijf gebaseerd op eenvoudige en radicale ideeën voor meubels. Tijdens IMM (van 13-19 januari) neemt E15 deel aan een aantal presentaties. Zo heeft de fabrikant de lounge in de stand van karpettenspecialist Jan Kath ingericht met meubelen uit de nieuwe Richard Herre collectie.

 

De Richard Herre-collectie is gebaseerd op de ontwerpen van de architect, interieurarchitect, grafisch kunstenaar, auteur en vertaler Richard Herre, die actief was rond 1920. In samenwerking met de familie Herre geeft E15 de stoel Stuttgart en kilim Zet opnieuw uit. Deze collectie is ook onderdeel van de speciale tentoonstelling Richard Herre in StadtPalais Stuttgart, die nog plaatsvindt tot 1 maart 2020.

 

IMM vindt plaats van 13-19 januari 2020. Maandag tot vrijdag van 9-18 uur, zaterdag van 10-18 uur en zondag van 10-17 uur. Tickets zijn hier te krijgen. Er zijn een gelimiteerd aantal gratis IMM-toegangskaarten voor lezers van Interieurjournaal, klik hier!

 

Op de Design Post levert E15 meubilair voor de nieuwe stand van Kvadrat. Design Post vindt plaats aan de Deutz-Mühlheimerstraße 22a in Keulen en is op van maandag tot donderdag geopend van 9-20 uur, vrijdag en zaterdag van 9-18 uur en zondag van 10-16 uur.



Links

www.e15.com
www.imm-cologne.com
www.imm-cologne.de
www.koelnmesse.be
www.koelnmesse.nl
www.koelnmesse.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, slapen, slaap, slaapkamer, beurs, show, event, evenement, showroom, toonzaal, tentoonstelling, huisshow, vakbeurs, vakevenement, vakevent, woonevent, woonbeurs, meubel, tafel, zitmeubel, kast, bijzettafel, salontafel, eetkamer, trend, trends, #e15, #imm, #immcologne, #imm20, #imm2020, #jankath, #richardherrie, #Kvadrat

Gerelateerd nieuws
Groei aanbod op FFD
Flanders Flooring Days (FFD) groeit stevig en meldt een nieuws recordaantal deelnemers die in juni rondom Kortrijk te zien zijn.
lees verder
Nieuwe agent CS
CS Rugs (Carpet Sign) uit Asten heeft een nieuwe agent aangesteld voor de projectenmarkt Nederland.
lees verder
Lichte daling Belgische textielomzet
Fedustria heeft de marktinformatie gepubliceerd van de Belgische textielmarkt, waarbij de omzet in 2024 iets daalde ten opzichte van 2023.
lees verder
Prijzen woningen verder gestegen
Nederlandse koopwoningen zijn in maart 10,6% duurder dan jaar eerder, zo blijkt uit de meest recente rapportage van het CBS en het Kadaster.
lees verder
Verdere daling consumentenvertrouwen
Het consumentenvertrouwen in Nederland daalt voor de zevende maand op rij, zo blijkt uit de recente rapportage van het CBS.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden