IMM lanceert #betterstartnow

Vrijdag 02 oktober 2020

We wachten niet op de terugkeer van de goede oude tijd. We zijn actief bezig met het ontwerpen van een nieuwe. Dit zegt organisator van vakbeurs IMM, de Koelnmesse. Om dit te onderstrepen start de #betterstartnow-campagne.
IMM lanceert #betterstartnow

Het doel van de Koelnmesse is om de branche een veilig platform te bieden, waar bedrijven hun positie op de internationale markt kunnen laten gelden en op de hoogte kunnen blijven van de laatste ontwikkelingen op woongebied. 90.000 Vierkante meter van IMM is momenteel bezet. Dit is volgens de organisatie een flink aantal aanmeldingen gezien de huidige situatie.

 

Het leidende principe van de nieuwe #Betterstartnow-campagne is 'De toekomst van uw bedrijf begint bij u en vandaag.' Om dit te onderstrepen laat het beursteam exposanten, partners en bezoekers van IMM aan het woord in een getuigeniscampagne. Zij geven allemaal hun persoonlijke perspectief en motivatie om naar IMM te (blijven) gaan.

 

Of het nu als exposant of als bezoeker is: we hebben de persoonlijke uitwisseling nodig die alleen een beurs biedt. Nu meteen. Dit zegt bijvoorbeeld André Müller, vice President Home & Living van Otto. We willen allemaal ervaren hoe het is om weer dingen aan te raken en in de ogen van de ander te kijken - dat kan op anderhalve meter afstand, benadrukt IMM directeur Claire Steinbrück. Volgens haar moet je kwaliteit zien en voelen. IMM vindt plaats van 18-24 januari, natuurlijk in Keulen.



Links

www.imm-cologne.com
www.imm-cologne.de
www.pure.imm-cologne.de
www.koelnmesse.be
www.koelnmesse.nl
www.koelnmesse.de

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, meubelretail, meubelsector, e-commerce, online, internetshop, congres, meubelcongres, netwerk, bijeenkomst, symposium, meubelhandelaar, winkelier, retail, design, designmeubel, meubelbeurs, meubelvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, imm, meubilair, woonkamer, slapen, slaapkamer, matras, slaapsysteem, textiel, behang, vloer, verlichting, accessoire, badkamer, projectinrichting, stof, behang, wandbekleding, karpet, RS Vision Expo, koeln, keulen, koelnmesse, messe, Köln, KölnMesse, Living Interiors, project, kantoor, huisshow, evenement, stoel, fauteuil, tafel, bank, indoor, outdoor, binnen, buiten, tuin, tuinmeubel, garden, serre, lounge, ontwerp, talent, #imm, #imm21, #imm2021, #immcologne, #dashaus, #betterstartnow

Gerelateerd nieuws
Tuintrends in Keulen
Van 24 tot en met 26 juni 2025 komt de internationale tuinbranche opnieuw samen in Keulen voor Spoga+gafa. Dit driedaagse evenement biedt een compleet overzicht van de nieuwste collecties, frisse ideeën en praktische oplossingen.
lees verder
Kantoorruimte huiselijk inrichten!
[Sponsored artikel] - Kantoren kunnen soms kil en afstandelijk aanvoelen, maar dat hoeft helemaal niet zo te zijn! Het is trendy om een kantoor meer huiselijk en gezellig in te richten. Lees snel verder voor onze beste tips!
lees verder
 
Kritisch op voorjaarsnota - plannen
lees verder
Nieuwe ceo Pols Potten
Bij Pols Potten - importeur van terracotta potten die zich ontwikkelde tot leverancier van woonaccessoires, meubelen, verlichting en servies - wordt Juliette van der Eerden als nieuwe ceo benoemd.
lees verder
 
Akoestiek en verlichting in 1
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden