Imm heeft nieuw management duo

Woensdag 07 december 2022

Koelnmesse begint het beursjaar 2023 met een managementduo. Dick Spierenburg, tot nu toe creatief directeur van Imm cologne, en Bernd Sanden, tot nu toe directeur van Living Kitchen en Pure Architects vervangen Claire Steinbrück, die sinds 2018 de leiding had over de vakbeurs.
Imm heeft nieuw management duo

De management wijziging heeft volgens Koelnmesse te maken met het nieuwe concept voor de Imm cologne en is bedoeld om planningszekerheid te bieden. Momenteel bereidt het team zich voor op de voorjaarseditie, die gepland staat van 4 tot 7 juni 2023.

 

De Nederlandse architect en ontwerper Dick Spierenburg, geboren in 1953 en op de foto rechts, werkt al sinds 2009 voor de Imm cologne als creatief directeur en zal in de toekomst ook conceptuele en strategische taken op zich nemen voor de geplande heroriëntatie. Hij heeft in zijn 13 jaar creatieve en conceptuele werk voor Koelnmesse een belangrijke rol gespeeld bij de ontwikkeling van de imm cologne van een pure meubelbeurs tot een internationale interieurbeurs. Na Pure Village, Pure Editions, Pure Architects, Pure Platforms en Pure Atmospheres is Pure Galleries zijn nieuwste format.

 

Bernd Sanden, 43 jaar en in bezit van een diploma bedrijfskunde, heeft ook veel Koelnmesse-ervaring. Hij begon zijn carrière bij het bedrijf 16 jaar geleden als Sales Manager en werd in 2017 benoemd tot directeur van Living Kitchen, waar hij een sleutelrol speelde in de ontwikkeling ervan. Daarnaast werkte hij aan internationale projecten in Rusland, China en de VS. Hij zal zich voornamelijk richten op een intensieve dialoog met bedrijven, belangrijke leiders en verenigingen om de strategische koersbepaling en creatieve ideeën van Spierenburg tot leven te brengen.

 



Links

www.imm-cologne.com
www.imm-cologne.de
www.pure.imm-cologne.de
www.koelnmesse.be
www.koelnmesse.nl
www.koelnmesse.de

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, meubelretail, meubelsector, e-commerce, online, internetshop, congres, meubelcongres, netwerk, bijeenkomst, symposium, meubelhandelaar, winkelier, retail, design, designmeubel, meubelbeurs, meubelvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, imm, meubilair, woonkamer, slapen, slaapkamer, matras, slaapsysteem, textiel, behang, vloer, verlichting, accessoire, badkamer, projectinrichting, stof, behang, wandbekleding, karpet, RS Vision Expo, koeln, keulen, koelnmesse, messe, Köln, KölnMesse, Living Interiors, project, kantoor, huisshow, evenement, stoel, fauteuil, tafel, bank, indoor, outdoor, binnen, buiten, tuin, tuinmeubel, garden, serre, lounge, ontwerp, talent, management, personeel, personalia, berndsanden, dickspierenburg, #imm, #imm23, #imm2023, #immcologne, #dashaus, #IMM@home, #homemeetsspogaandgafa, #sleepcologne

Gerelateerd nieuws
Uitbreiding aanbod Domotex 2026
Domotex lanceert voor de komende editie een uitgebreider concept: 'Home of Flooring and Interior Finishing'. Met zes nieuwe productcategorieën naast vloeren en interieurbouw.
lees verder
 
Opening Mango Home
lees verder
Groei detailhandel 4e kwartaal
De Nederlandse detailhandel zet bijna 2% meer om in vierde kwartaal. Vooral doe-het-zelfwinkels, keuken- en vloerenzaken zetten meer om.
lees verder
 
Inspirerend Trend Event Woonindustrie
lees verder
Eerste editie IDD Keulen
Van 26 tot en met 29 oktober 2025 is de eerste editie van de Interior Design Days Cologne (IDD Keulen) in Koelnmesse gepland. De organisatie achter Imm presenteert hier hoogwaardige interieuroplossingen voor de residentiële sector en de horeca.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden