Hoop op mooi 2022!

Donderdag 30 december 2021

Nu uit steeds meer onderzoek blijkt dat de omicron-corona-variant wel heel besmettelijk, maar niet gevaarlijker is dan griep, kijken we optimistisch naar het nieuwe jaar. Daarom een QR-code-vrij, gezond en succesvol 2022 toegewenst!
Hoop op mooi 2022!

Iedereen hartelijk dank voor het volgen van Interieurjournaal.com en onze nieuwsbrief. In het bijzonder zijn we natuurlijk onze adverteerders heel dankbaar. Zij maken het immers mogelijk om deze nieuwsservice te bieden.

Interieurjournaal groeide het afgelopen jaar verder door: opnieuw namen veel interieurprofessionals de moeite om zich te registreren: een groei van zo'n 7,5%. Daarmee kwam het totaal op bijna 5.500, waarvan er ruim 3.150 (+4,5%) dagelijks of wekelijks onze nieuwsbrief per email ontvangen. Het gemiddels aantal wekelijkse bezoekers steeg flink met ruim 35% naar boven de 4.100.

Afgelopen jaar hebben we er bewust voor gekozen om onze 'socials' meer selectief in te zetten. Dat zorgde voor lichte dalingen bij Twitter en Pinterest, met nu 3.245 respectievelijk zo'n 30K maandelijkse kijkers. Onze Facebook-pagina likes (785) groeide desondanks nog enigszins (ruim 3,5%) en het aantal volgers groeide iets: met circa 4,5% tot 884. Op Linkedin bleef het aantal leden voor de groep Interieurjournaal stabiel op 200 leden, maar de dit jaar gekoppelde Linkedin groep Interieurprofs Vakpers heeft inmiddels 959 leden! Het aantal volgers op Instagram steeg met 38,8% naar 590.


De voordelen van registreren:
- Ontvang de nieuwste artikelen eventueel via eMail (dagelijks of wekelijks)
- Selecteer daarbij op interessante onderwerpen (algemeen, decoratie, interieurbekleding, meubelen, slapen, verlichting en/of vloeren)
- Zoek in het nieuws(archief)
- Bekijk de uitgebreide agenda.



Links

www.interieurjournaal.com

Tags

Feestdagen, oud & nieuw, oudjaar, champagne, oliebollen, interieurnieuws, interieurprofs, volgen, volgers, groei, succes, 2022, socials, social media, nieuwjaar,#gaafgoed, #interieurjournaal

Gerelateerd nieuws
 
Nieuwe directie Vepa
lees verder
Nieuwe compacte spiegels
Vier bestaande spiegelontwerpen van Deknudt zijn vanaf nu verkrijgbaar in een kleiner formaat. Dit geldt voor de modellen Gallery S, Matin S, Calco Round en Ray S.
lees verder
Domotex Middle East afgelopen
De editie van de vloerenbeurs Domotex Middle East is onlangs succesvol afgesloten in Dubai, zo meldt de beursoriganisatie.
lees verder
Groei aanbod op FFD
Flanders Flooring Days (FFD) groeit stevig en meldt een nieuws recordaantal deelnemers die in juni rondom Kortrijk te zien zijn.
lees verder
Proposte 2025 nieuws
Van 6 tot en met 8 mei 2025 vormt Villa Erba in Cernobbio opnieuw het toneel voor Proposte. Volgens de organisatie is de 32e editie compacter, selectiever en innovatiever dan ooit.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden