HMTX Global combineert merken

Donderdag 08 december 2022

HMTX Global gaat de verschillende onderdelen samenvoegen tot één bedrijf, onder leiding van Marcel Kies.
HMTX Global combineert merken

HMTX Industries, naar eigen zeggen een van 's werelds grootste ondernemingen op het gebied van luxe vloeren, heeft aangekondigd dat het bedrijf zijn go-to-market-strategieën van Aspecta en Vertex Floors heeft samengevoegd tot een nieuwe divisie: HMTX Global.

 

In plaats van het huidige afzonderlijke merk, verkoopstrategieën en marktoperaties, promoten de verkoop- en marketingteams van HMTX Global sinds 1 oktober 2022 alle merken en OEM-oplossingen (private label) gelijkelijk. Deze migratie was bedoeld om de business units en mensen van HMTX te verenigen door middel van samenwerking en het creëren van een familiegevoel.

 

Oud Gastel, Nederland, zal dienen als de HMTX Global Headquarters, van waaruit alle verkoop- en marketingactiviteiten zullen blijven plaatsvinden, en zal worden geleid door HMTX Global President, Marcel Kies (foto).

 

Kies: 'De overstap naar HMTX Global weerspiegelt hoe de dochterondernemingen van Aspecta en Vertex zich hebben ontwikkeld en zijn gegroeid binnen hun bedrijfsregio's, terwijl de naam en het merk van HMTX Industries wereldwijd blijft groeien in kracht en aanzien. De oprichting van de verkoopdivisie HMTX Global zal leiden tot aanzienlijke efficiëntieverbeteringen in organisatorische en wereldwijde supply chain-activiteiten en vereenvoudigde communicatie. Bovendien zal de nieuwe verkoopstructuur ons in staat stellen om onze geplande groeidoelstellingen voor de komende jaren te realiseren.'

 

Feitelijk zal de verkoopdivisie van HMTX Global gefocust blijven op de commercialisering van haar Aspecta- en Alluremerken en op het aanbieden van haar OEM- en private label-oplossingen.



Links

www.hmtx.global
www.nl.aspectaflooring.com
www.vertexflooring.net
www.allure-innovation.com

Tags

nieuws, interieur, pvcvloeren, internationaal, krachtenbundeling, verkoop, verkooporganisatie, privatelabel, oemproducten, verkoopdivisie, businessunit, accountmanagement, supplychain, hoofdkwartier, #hmtx, #aspecta, #vertex, #allure

Gerelateerd nieuws
Nederland in Milaan
Tijdens de Salone del Mobile 2025 in Milaan bundelen acht Nederlandse meubel- en textielbedrijven hun krachten onder de naam Future > Factory > Furniture > (FFF) en laten zien hoe men toewerkt naar een circulaire toekomst.
lees verder
Nieuwe directeur Estilllon
Estillon uit Uden heeft een nieuwe algemeen directeur aangesteld, na het afscheid van Richard Bosveld.
lees verder
 
Thema idd cologne bekend
lees verder
Nieuwe sales manager Gelasta
Bart Terpstra is per 1 april aangesteld als sales manager voor vloerenspecialist Gelasta uit Genemuiden.
lees verder
Wollen designkleed
CS Rugs (Carpet Sign uit Asten) introduceert Myrug, een nieuw wollen karpettencollectie ontworpen door Michael Young.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden