Gaverzicht partner XXXLutz

Maandag 17 juni 2024

Het Belgische Meubelen Gaverzicht heeft een exclusief partnership gesloten met de Oostenrijkse XXXLutz-groep, die actief is in 14 Europese landen.
Gaverzicht partner XXXLutz

Dankzij deze samenwerking met XXXLutz krijgt Gaverzicht, dat dit jaar 75 jaar bestaat, toegang tot het uitgebreide internationale aankoopnetwerk van Giga International waarmee het bedrijf onder meer zijn voortbestaan wil garanderen door optimaal te kunnen profiteren van de schaalvoordelen.


De merknaam Gaverzicht blijft behouden en het management blijft in handen van de familie Bekaert. Voor de 130 medewerkers verandert er niets; zij blijven werkzaam in de vestigingen in Deerlijk en Moeskroen. Voor de klanten betekent het partnership volgens het bedrijf een sterker commercieel aanbod, waarbij Gaverzicht in wil spelen op veranderende verwachtingen van de klant. Hierbij wordt geïnvesteerd in zowel de digitale als fysieke klantervaring.


Giga omvat 16 verschillende merken in 14 Europese landen en meer dan 770 winkels. Ze beschikken over drie inkoopdivisies. Leden van het netwerk zijn onder andere But, Conforama, Poco, Pfister, Möbelix, Mömax en Home24.



Links

www.gaverzicht.be
www.xxxlutz.at
www.giga-verband.com/en

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, woninginrichter, retail, etail, winkel, online, meubelen, accessoires, decoratie, economie. meubel, meubelwinkel, e-commerce, internet, woonwinkel, online, webwinkel, webshop, marktplaats, duitsland, frankrijk, dachregio, #xxxlutz, #gigaverband, #gaverzicht

Gerelateerd nieuws
Eerste editie IDD Keulen
Van 26 tot en met 29 oktober 2025 is de eerste editie van de Interior Design Days Cologne (IDD Keulen) in Koelnmesse gepland. De organisatie achter Imm presenteert hier hoogwaardige interieuroplossingen voor de residentiële sector en de horeca.
lees verder
Elegantie en stijl
Rivièra Maison presenteert een samenwerking met topmodel Rose Bertram en toont het elegante en stijlvolle interieur van haar penthouse in Amsterdam.
lees verder
 
Nieuwe flagshipstores Benz
lees verder
Spoga+Gafa 90 procent vol
Spoga+Gafa vindt dit jaar plaats van dinsdag 24 tot en met donderdag 26 juni, een verschuiving ten opzichte van eerdere edities. De interesse is groot: 90% van de tentoonstellingsruimte van vorig jaar is al gereserveerd.
lees verder
Slapen in Ikea
Nederlandse winkels openen na sluitingstijd hun deuren als 'Hotel Ikea' op wereldslaapdag op 14 maart.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden