Forbo Flooring nieuws

Dinsdag 25 november 2014

Forbo Flooring lanceert naar eigen zeggen 'de fraaiste schoonloopcollectie die het ooit heeft gemaakt', namelijk Coral Luxe. Ook deelt het bedrijf mee dat het sinds kort de productierestanten recyclet uit andere industrieën, zoals de hout- en papierindustrie.
Forbo Flooring nieuws
Forbo Flooring nieuws

'Coral Luxe voelt aan en oogt als luxueus en chique tapijt, maar de nieuw schoonloopmat doet tegelijkertijd haar werk en houdt maar liefst 94 procent van het vuil en vocht tegen. Dat is niet alleen een ongekende score in schoonloopland, maar dit betekent ook een besparing op de schoonmaakkosten tot 65 procent', aldus Forbo.

 

De Luxe-collectie wordt geleverd met zwart als basiskleur, gemixt met een bijna oneindige hoeveelheid modieuze tinten. 'Dat resulteert in fraaie warme of frisse patronen.' De producent stipt nog aan dat de zeer slijtvaste en sneldrogende garens bijdragen aan een 'elegante, representatieve, verzorgde en esthetische entree.'

 

Recycling productieresten anderen

Nog meer nieuws van Forbo Flooring: sinds kort recyclet het ook productierestanten uit andere industrieën, zoals de hout- en papierindustrie. Vanaf 2015 wil Forbo ook producten van concurrenten uit de vloerenbranche gaan recyclen. In 2014 kon 20.000 ton afval van Marmoleum en tapijt hergebruikt worden, in 2015 volgt ook vinyl.

 

Voor de recycling van Marmoleum bouwde het bedrijf een speciale installatie, geïntegreerd in het productieproces van deze vloersoort. De installatie kan containers met snijrestanten lossen, vermalen en direct hergebruiken.

 

'Project- en woninginrichters die belangstelling hebben voor het Marmoleum-recyclingprogramma kunnen een container bij ons bestellen, die we in samenwerking met de firma Icova gratis brengen en ophalen. Zo bieden we de ondernemers een kans om op een simpele manier een stap te zetten op het gebied van duurzaam ondernemen en MVO. En ze kunnen zo voorkomen dat snijrestanten bij het grofvuil terechtkomen.'



Links

www.forbo-flooring.nl

Tags

vloer, vloerbedekking, schoonloopmat, entreemat, tapijt, Marmoleum, vinyl

Gerelateerd nieuws
Kantoorruimte huiselijk inrichten!
[Sponsored artikel] - Kantoren kunnen soms kil en afstandelijk aanvoelen, maar dat hoeft helemaal niet zo te zijn! Het is trendy om een kantoor meer huiselijk en gezellig in te richten. Lees snel verder voor onze beste tips!
lees verder
Overname door Hamat
Hamat uit Genemuiden neemt BTB Mouldings uit Harderwijk over om de marktpositie en duurzame innovatie te versterken.
lees verder
Werkkleding voor welzijn werknemers
[Sponsored artikel] - Werkkleding speelt een belangrijke rol in het dagelijks functioneren van werknemers. De juiste kledingkeuze kan niet alleen het comfort verhogen, maar ook bijdragen aan de werkveiligheid en productiviteit.
lees verder
Aftrap vereniging Vloerenmeesters
Vereniging Vloerenmeester trapt af met inspirerende netwerkavond: een kwaliteitsbeweging voor de hele vloerenbranche.
lees verder
Nieuwe directeur Estilllon
Estillon uit Uden heeft een nieuwe algemeen directeur aangesteld, na het afscheid van Richard Bosveld.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden