FloorManager helpt vloerbedrijven

Vrijdag 19 september 2014

Hans Knipscheer heeft op 15 september FloorManager geďntroduceerd, een 'oplossing voor vloerenbedrijven die hun verkoopproces willen professionaliseren'.
FloorManager helpt vloerbedrijven

'FloorManager maakt het beheren van klantgegevens bijzonder eenvoudig. Het zoeken naar producten en het maken van offertes is simpel en doeltreffend', aldus Knipscheer in een persbericht. Hij belooft de ondernemers die ermee gaan werken meer omzet in minder tijd, inzicht in het bedrijf, grip op de marge en een verhoging van de klanttevredenheid.

 

 

 

 



Links

www.floor-manager.nl

Tags

vloer, verkoop, verkoopproces, klant, klantgegevens, offerte, omzet, marge, klanttevredenheid

Gerelateerd nieuws
Wollen designkleed
CS Rugs (Carpet Sign uit Asten) introduceert Myrug, een nieuw wollen karpettencollectie ontworpen door Michael Young.
lees verder
Uitbreiding met kamerbreed
Tapijttegelleverancier Modulyss uit Zele breidt zijn assortiment uit met kamerbreed tapijt, hetgeen nog meer mogelijkheden geeft voor commerciële toepassingen.
lees verder
James verhuisd
Vloerreinigings- en -onderhoudsmiddelenspecialist James is verhuisd. Vlak bij de oude vestiging heeft het bedrijf in hun nieuw gebouwde bedrijfspand getrokken.
lees verder
 
Vicstairs wint patentzaak
lees verder
Nieuwe deelnemers FFD
Flanders Flooring Days (FFD) verwelkomt van 2-5 juni in Kortrijk en omgeving Alsa Flooring, Best Wool Carpets, CFL Flooring en andere nieuwe deelnemers.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden