Faillissement en doorstart weverij

Maandag 02 december 2024

De failliete weverij Delabie G.G. uit Angezem, die stoffen leverde aan luxemerken Hermes en Gucci, maakt kans op een doorstart.
Faillissement en doorstart weverij

Curator Yves François heeft goed nieuws voor de failliet verklaarde weverij Delabie G.G. in Anzegem. 'Er is een goede kans op een doorstart,' zegt hij in het Nieuwsblad. De in totaal 28 werknemers maakten hoogwaardige (meubel)stoffen voor luxemerken als Hermes en Gucci.

 

Weverij Delabie G.G. in Anzegem was op 5 november failliet verklaard. Het familiebedrijf werd volgens de curator opgericht in 1946, Companyweb heeft 1 oktober 1971 asl stichtingsdatum genoteerd. 'De huidige eigenaars zijn de derde generatie. Het bedrijf draaide al jaren break-even, kon het personeel betalen en de andere betalingen wat uitstellen. Maar als je het personeel niet meer kan betalen, stopt het.'

 

In totaal werkten er 28 mensen. 'Er zijn vergevorderde gesprekken met een overnemer om een doorstart te maken,' zegt François. 'Ze willen nog spreken met het personeel, maar ik denk dat we maandag of dinsdag kunnen landen. Een doorstart lijkt me dus reëel. Met wat vers geld en een modernisatie denk ik dat er zeker nog toekomst is voor de textielindustrie in ons land. Ze leverden hoogwaardige stoffen aan onder meer Hermes en Gucci.'



Links

www.ggdelabie.com

Tags

nieuws, interieur, meubelstoffen, weverij, belgie, luxe, merken, personeel, faillissement, doorstart, curator, solvabiliteit, verlies, breakeven, betalingen, toekomst, textielindustrie, modernisatie, overname, Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, project, residentieel, insolvenz, sluiting, failliet, faling, insolventie, Insolvenz, bankruptcy, bankroet, neerleggen boeken, overgenomen, buy-out, bewindvoerder, investeringsmaatschappij, investeringen, financiering, overgenomen, buyout, managementbuyout, 0411898127, #failliet, #delabie, #ggdelabie, #hermes, #gucci

Gerelateerd nieuws
Kantoorruimte huiselijk inrichten!
[Sponsored artikel] - Kantoren kunnen soms kil en afstandelijk aanvoelen, maar dat hoeft helemaal niet zo te zijn! Het is trendy om een kantoor meer huiselijk en gezellig in te richten. Lees snel verder voor onze beste tips!
lees verder
 
Akoestiek en verlichting in 1
lees verder
Buitenruimte trends 2025
[Sponsored artikel] - Een mooie en functionele buitenruimte is een prachtig verlengstuk van je woning. Graag geven we zes inrichtingstrends voor je buitenruimte, of dit nu een grote tuin, een knus terras of een stadsbalkon is.
lees verder
Werkkleding voor welzijn werknemers
[Sponsored artikel] - Werkkleding speelt een belangrijke rol in het dagelijks functioneren van werknemers. De juiste kledingkeuze kan niet alleen het comfort verhogen, maar ook bijdragen aan de werkveiligheid en productiviteit.
lees verder
Casa betaalt salarissen
Gisteren vroeg de vakbond AVV en de ondernemingsraad van Casa het faillissement aan. Inmiddels zijn er nieuwe ontwikkelingen, maar de situatie blijft ernstig.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden