Enthousiaste reacties FFD

Donderdag 12 mei 2022

De eerste editie van Flanders Flooring Days (FFD) is voor Coretec een zeer geslaagd evenement geworden en is zeker voor herhaling vatbaar.
Enthousiaste reacties FFD
Enthousiaste reacties FFD Enthousiaste reacties FFD Enthousiaste reacties FFD Enthousiaste reacties FFD

Vorige week vonden in Kortrijk de Flanders Flooring Days (FFD) plaats. Een nieuw initiatief van de vloerenfabrikanten Associated Weavers, Balta, Beaulieu International Group, Coretec® (US Floors), ITC, IVC Group (onder meer Moduleo), Lano Carpet Solutions (onder Smartstrand), Modulyss, Ragolle en Quickstep (Unilin Flooring).

 

Het bezoek was zeer gericht en vele vloerenprofessionals vonden de weg naar Kortrijk, waaronder ook een aantal Nederlandse bezoekers.

 

Coretec is één van de belangrijkste initiatiefnemers van deze beurs en kijkt terug op een zeer goed geslaagd event. Onder leiding van president Jan Dosche heeft het Coretec–team de belangrijkste klanten mogen ontvangen en rondleiden. Hierbij werd er ook al een eerste impressie gegeven van nieuwe ontwikkelingen voor de komende maanden.

 

Klanten reageerden zeer enthousiast, waardoor het bedrijf tot de conclusie gekomen is dat deze speciale beurs zeker voor herhaling vatbaar is. Op de foto’s een impressie van Coretec op de FFD.



Links

www.coretecfloors.com
www.flandersflooringdays.com

Tags

nieuws, interieur, evenement, beurs, vloeren, introducties, merken, kortrijk, expo, initiatief, vloerenfabrikanten, Belgie, #coretec, #flandersflooringdays, #ffd, #associatedweavers, #balta, #beaulieu, #itc, #ivc, #moduleo, #lano, #modulyss, #ragolle, #unilin, #quickstep

Gerelateerd nieuws
 
Verhuizing EK-Retail
lees verder
Welke vloer past bij mijn keuken?
[Sponsored artikel] - Een keuken krijgt heel wat te verduren: denk aan water, vetspatten en vallende voorwerpen. Daarom is het belangrijk dat je een vloer kiest die tegen een stootje kan. We zetten de opties op een rijtje.
lees verder
Versterking Deli-Home in Benelux
Deli Home vergroot haar Benelux-positie in de productie en distributie van duurzame, houten bouwmaterialen.
lees verder
Uitbreiding aanbod Domotex 2026
Domotex lanceert voor de komende editie een uitgebreider concept: 'Home of Flooring and Interior Finishing'. Met zes nieuwe productcategorieën naast vloeren en interieurbouw.
lees verder
 
Opening Mango Home
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden