eHome & Deco Congres 2015

Woensdag 14 oktober 2015

Wat is eHome & Deco? Voor het derde achtereenvolgende jaar organiseren Emerce en Sanoma dit event over online strategie voor de Nederlandse woonbranche, op donderdag 5 november.
eHome & Deco Congres 2015

Dit keer wordt het congres niet in de Rai in Amsterdam gehouden, maar op het kantoor van Sanoma, op de Capellalaan 65 in Hoofddorp, van 08:30-18:30 uur. Het is een dag voor detaillisten, merken, fabrikanten en groothandel in de woonbranche over het gebruik van digitale media, online verkopen en oriëntatie.

Digitale ontwikkelingen bieden veel nieuwe mogelijkheden. Maar welke keuzes maakt u? Welke goede voorbeelden zijn er al in de branche? Wat werkt en wat juist niet?
Tijdens eHome & Deco 2015 leggen experts en collegaretailers en merken uit hoe zij online retail toepassen voor hun organisatie. Een overzicht:

Omnichannel
- Flinders-directeur Geert-Jan Smits geeft z'n visie op de woonwinkel van de toekomst.

- Collega Damien Poelhekke van Made.com beperkt zich tot de showroom.
- Ook Ikea is weer van de partij. Nu vertelt Mark Ogertschnig over de kracht van Ikea's contentstrategie.
- Naomi Dorré van Myhomeshopping geeft aan hoe een woonportal en woonwebshops elkaar kunnen versterken.


Online storytelling
- Blogger Kirsten Jassies geeft haar mening over de do's en don't's bij bloggen voor bedrijven.
- Social commerce? Ingo Heinrich van stylefruits.nl denkt dat het woonsegment er klaar voor is.

 

Webtechnisch
- Hoe haal je maximaal e-Commerce rendement uit je SEO-strategie? Kees Beckeringh van ISM eCompany deelt het geheim.
- Customer loyalty nieuwe stijl is sticky ecommerce: Tom Peeters laat zien hoe ze dit bij Westwing 'fenomenaal' weten te creëren.
- Het duo Paul de Graaf en Lize Braspenning geven namens Netprofiler aan hoe en dat je in iedere fase van de 'customer journey' succes kan of zelfs moet hebben.
- Geld verdienen met gegevens, 'big data', daar weten Martijn van der Neut en Ewout Vis van VTwonen/Sanoma dan weer raad mee.

Ondersteuning
- De logistieke service is voor webshop natuurlijk cruciaal om klanten optimaal te bedienen. Nando van Esen laat weten wat UC Logistics & fulfilment daarbij kan betekenen.
- Ook PostNL is weer als partner van de partij en laat Desiree van Oorschot uit de doeken doen wat extra@home is.
- Verkopen via internet is verkoop op afstand, hoe zit het met de rechten van consumenten? Ank van Heeringen van Thuiswinkel.org spijkert u bij.

Cijfers
- Jonneke Heins-Mouwen van GfK geeft net als vorig jaar de actuele cijfers van Home & Deco markt in cijfers, bekeken vanuit de consument.

Kaarten kost € 395 per stuk, inschrijven kan hier.

 



Links

www.emerce.nl/ehome
www.flinders.nl
www.ikea.com
www.made.com
www.made.com/nl
www.myhomeshopping.nl
www.postnl.nl
www.sanoma-uitgevers.nl
www.stylefruits.nl
www.thuiswinkel.org
www.westwing.nl

Tags

Nieuws, wonen, interieur, online, woonbranche, e-commerce, woonwinkel, interieurwinkel, e-business, Ecommerce, internet, sanoma, emerce, ehome & deco, congres, event, seminar, symposium

Gerelateerd nieuws
 
Natuzzi viert herkomst en toekomst
lees verder
Exotische sferen
De nieuwe behangcollectie van Eijffinger neemt je mee langs exotische sferen.
lees verder
Minder interesse meubelboulevard?
Uit onderzoek blijkt dat er rond pasen minder paaseieren worden verkocht in supermarkten en de meubelboulevard niet meer populair is.
lees verder
Tuintrends in Keulen
Van 24 tot en met 26 juni 2025 komt de internationale tuinbranche opnieuw samen in Keulen voor Spoga+gafa. Dit driedaagse evenement biedt een compleet overzicht van de nieuwste collecties, frisse ideeën en praktische oplossingen.
lees verder
Kantoorruimte huiselijk inrichten!
[Sponsored artikel] - Kantoren kunnen soms kil en afstandelijk aanvoelen, maar dat hoeft helemaal niet zo te zijn! Het is trendy om een kantoor meer huiselijk en gezellig in te richten. Lees snel verder voor onze beste tips!
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden