EH&I-pin voor Edward van Vliet

Woensdag 30 september 2015

Ontwerper Edward van Vliet kreeg gisteren de Eigen Huis & Interieur-pin uitgereikt op de VT Wonen & Design beurs in de RAI Amsterdam.
EH&I-pin voor Edward van Vliet
EH&I-pin voor Edward van Vliet EH&I-pin voor Edward van Vliet

Deze pin (voorheen Woonbeurs-pin) wordt jaarlijks uitgereikt aan een persoon of organisatie die een toegevoegde waarde biedt aan het Nederlandse interieur. De jury van de pin bestaat uit de redactie van het magazine Eigen Huis & Interieur. Deze is onder de indruk van de veelzijdigheid, 'tactiele benadering van het ontwerpproces' en gevoel voor dessins van Edward van Vliet. Zijn stelling: ‘Je moet aan een interieur kunnen aflezen wie er woont’.

‘Edward van Vliet heeft de ogen van een fotograaf, de gevoeligheid van een muzikant en de kracht van een architect’, aldus Patrizia Moroso van de gelijknamige Italiaanse meubelfabrikant, waarvoor de ontwerper in 2008 de Sushi Collection (zie foto) voor ontwierp.

Eerder ontvingen o.a. Jan des Bouvrie, Piet Boon, Piet Hein Eek, Scholten & Baijings, The Frozen Fountain en Bertjan Pot de Pin. Op de interieurbeurs, die nog tot en met 4 oktober duurt, is overigens een speciale expositie met het werk van Edward van Vliet, die komend jaar vijftig wordt en dan ook zijn 25-jarig jubileum als ontwerper viert.

 



Links

www.mediaxis.be
www.moroso.it
www.sanoma-uitgevers.nl
www.sevv.com
www.vtwonenendesignbeurs.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, beurs, woonbeurs, event, evenement, show, pin, ontwerp, ontwerper, design, designer, edward van vliet, sanoma, eigen huis & interieur, vt wonen, vt-wonen, uitreiking.

Gerelateerd nieuws
Domotex Middle East afgelopen
De editie van de vloerenbeurs Domotex Middle East is onlangs succesvol afgesloten in Dubai, zo meldt de beursoriganisatie.
lees verder
Groei aanbod op FFD
Flanders Flooring Days (FFD) groeit stevig en meldt een nieuws recordaantal deelnemers die in juni rondom Kortrijk te zien zijn.
lees verder
Lichte daling Belgische textielomzet
Fedustria heeft de marktinformatie gepubliceerd van de Belgische textielmarkt, waarbij de omzet in 2024 iets daalde ten opzichte van 2023.
lees verder
Prijzen woningen verder gestegen
Nederlandse koopwoningen zijn in maart 10,6% duurder dan jaar eerder, zo blijkt uit de meest recente rapportage van het CBS en het Kadaster.
lees verder
Verdere daling consumentenvertrouwen
Het consumentenvertrouwen in Nederland daalt voor de zevende maand op rij, zo blijkt uit de recente rapportage van het CBS.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden