Eerste VTwonen huis

Vrijdag 02 oktober 2015

Eergisteren is in de Amsterdamse wijk IJburg het eerste huis in VTwonen-stijl opgeleverd.
Eerste VTwonen huis

V.l.n.r. Tanja Saarberg (formulemanager VTwonen), de nieuwe bewoner, Laura Klijnen (woonadviseur BAM Woningbouw), Sander ter Beek (Directeur Marketing en Verkoop AM)

 

Dit is het eerste van in totaal zestig huizen die gebouwd zijn naar een ontwerp van VTwonen. Het betreft een samenwerking van projectontwikkelaar AM, BAM Woningbouw en Sanoma's label VTwonen, vernoemd naar het tijdschrift. Er worden zes woonsferen aangeboden. Op de VTwonen & design beurs (t/m zondag) kan bij AM de woning op ware grootte bekeken worden.

Projectontwikkelaars bieden bij steeds meer projecten interieurpakketten aan. Kopers kiezen daar ook steeds vaker voor. Daarmee kunnen ze direct wonen vanaf het moment dat ze de sleutel ontvangen. Er hoeft zelf niet meer te worden geklust.

De VTwonen Woonsfeer is een basis voor een woonklaar nieuwbouwhuis, waarbij alles - van de verf tot de vloeren, keukens en deuren - mixt en matcht. Het bestaat uit een complete luxe keuken met inbouwapparatuur, plinten, vloeren door het hele huis en de muren en trap geschilderd in de kleur(en) naar keuze.

De nieuwe VTwonen Woonsfeer wordt vanaf nu aangeboden bij alle nieuwe projecten van de BAM Wooncollectie voor nieuwbouw.



Links

www.am.nl
www.bamwoningbouw.nl
www.mediaxis.be
www.sanoma-uitgevers.nl
www.vtwonenendesignbeurs.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, beurs, woonbeurs, event, evenement, show, woonklaar, interieurpakket, turn-key, turnkey, ontwerp, ontwerper, design, sanoma, eigen huis & interieur, vt wonen, vt-wonen

Gerelateerd nieuws
Tuintrends in Keulen
Van 24 tot en met 26 juni 2025 komt de internationale tuinbranche opnieuw samen in Keulen voor Spoga+gafa. Dit driedaagse evenement biedt een compleet overzicht van de nieuwste collecties, frisse ideeën en praktische oplossingen.
lees verder
Kantoorruimte huiselijk inrichten!
[Sponsored artikel] - Kantoren kunnen soms kil en afstandelijk aanvoelen, maar dat hoeft helemaal niet zo te zijn! Het is trendy om een kantoor meer huiselijk en gezellig in te richten. Lees snel verder voor onze beste tips!
lees verder
 
Kritisch op voorjaarsnota - plannen
lees verder
Nieuwe ceo Pols Potten
Bij Pols Potten - importeur van terracotta potten die zich ontwikkelde tot leverancier van woonaccessoires, meubelen, verlichting en servies - wordt Juliette van der Eerden als nieuwe ceo benoemd.
lees verder
 
Akoestiek en verlichting in 1
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden