Diamond Heart designverlichting

Zondag 27 februari 2022

Is het kunst, een interieurobject? Eigenlijk is het beide. Het Diamond Heart is een ontwerp van kunstenaar en ontwerper Ralph Dost en productontwerper Jory Swart.
Diamond Heart designverlichting
Diamond Heart designverlichting Diamond Heart designverlichting

Swart maakt al jaren lampen en meubels en heeft veel ervaring met het gebruik van industriële hennep in zijn producten. Samen met Dost heeft hij het Diamond Heart Light ontwikkeld. Het frame bestaat uit zeer dun gezaagde eikenhouten latjes, die vervolgens verlijmd zijn. Swart heeft op basis van vezelhennep en een biobased bindmiddel een materiaal ontwikkeld voor een perfecte uitstraling in combinatie met verlichting.

 

Het Diamond Heart Light kan zowel geplaatst worden aan een wand, als op een voetstuk. De afmeting van het sculptuur is ca. 81 x 78 cm. Indien geplaatst op een sokkel, is de hoogte ca. 150 cm. De lamp is voorzien van een dimmer. Elk lamp wordt op bestelling handgemaakt en is zodoende een uniek object. Het Diamond Heart Light is een van de sculpturen in de Diamond Heart serie van Ralph Dost. Het Diamond Heart Light sculptuur kost € 3.975,00.



Links

www.ralphdost.com/diamond-heart/
www.JorySwart.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, ontwerp, design, ontwerp, lamp, lichtelement, designverlichting, designlamp, vloerlamp, licht, led, verlichting, dim, led, armatuur, design, #diamondheartlight,

Gerelateerd nieuws
 
Verhuizing EK-Retail
lees verder
Welke vloer past bij mijn keuken?
[Sponsored artikel] - Een keuken krijgt heel wat te verduren: denk aan water, vetspatten en vallende voorwerpen. Daarom is het belangrijk dat je een vloer kiest die tegen een stootje kan. We zetten de opties op een rijtje.
lees verder
 
Opening Mango Home
lees verder
Lichtwoche: optimisme en innovatie
De jubileumeditie van Lichtwoche Sauerland zit erop. Bezoekers uit binnen- en buitenland maakten kennis met de nieuwste ontwikkelingen in interieurverlichting.
lees verder
Groei detailhandel 4e kwartaal
De Nederlandse detailhandel zet bijna 2% meer om in vierde kwartaal. Vooral doe-het-zelfwinkels, keuken- en vloerenzaken zetten meer om.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden