DBC voor hotels

Dinsdag 14 januari 2020

DBC international, ook wel bekend van het label M-Line, introduceert de DBC Business Collection: hotelboxsprings en dienstverlening tegen zakelijke prijzen.
DBC voor hotels

DBC International, leverancier van matrassen en kussen lanceert deze nieuwe Business Collection voor zakelijke markt. Deze collectie bevat vier boxspringcombinaties met elk eigen kenmerken en variërend in ligcomfort: Silver, Gold, Platinum en Diamond (foto). Hierbij is rekening gehouden met functionaliteit voor de zakelijke markt en wordt deze ondersteund door een specialistisch team voor zakelijke afnemers.

Volgens DBC geeft een onderzoek door Metric Lab Vitality onder 300 klanten in maart 2019 aan dat 88% van de respondenten slapen en een goed uitgerust gevoel essentieel vindt tijdens een overnachting en dat ziet het als een essentieel onderdeel van de complete (hotel) beleving.

Dat zou dan moeten lukken met de producten van DBC. Volgens het bedrijf staan deze namelijk garant voor uitstekende ondersteuning, voortreffelijke drukverdeling en optimale ventilatie. DBC noemt zich ook 'Official Sleep Supplier' van topsporters en is partner van onder andere Jumbo-Visma, de KNVB en TeamNL van NOC*NSF. En is ook vaste partner van TUI, Europarcs en verschillende boetiek hotels in binnen- en buitenland.

Vanaf gisteren is DBC overigens te vinden op twee vakbeurzen: de Imm Cologne in Keulen en de horecabeurs Horecava in Amsterdam, als officiële partner van Hotel World een nieuwe afdeling op de Horecava.



Links

www.mlineworldwide.com

Tags

Meubelbeurs Brussel, beurs, event, evenement, tentoonstelling, meubel, meubelen, wonen, woning, woon, interieur, inrichting, jeugdkamer, slaapcomfort, Nieuws, slaapbranche, slapen, slaapfabrikant, bed, boxspring, lattenbodem, matras, slaapexposant, slaapsegment, slaapconcept, #mline, #dbc, #imm, #imm20, #imm2020, #horecava, #hotelworld

Gerelateerd nieuws
 
Nieuwe kans Bopita
lees verder
Staud gered door overname
De Zuid-Duitse meubelfabrikant Staud wordt per 1 maart 2025 overgenomen door ondernemers Tobias Fuhrmann en Karl Spielberger, via Soleal Unternehmerkapital. Hierdoor blijven meer dan 100 arbeidsplaatsen behouden.
lees verder
 
Verhuizing EK-Retail
lees verder
Welke vloer past bij mijn keuken?
[Sponsored artikel] - Een keuken krijgt heel wat te verduren: denk aan water, vetspatten en vallende voorwerpen. Daarom is het belangrijk dat je een vloer kiest die tegen een stootje kan. We zetten de opties op een rijtje.
lees verder
 
Opening Mango Home
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden