Coulisse innovaties op R+T

Dinsdag 12 december 2017

Raambekledingleverancier Coulisse presenteert zich van 27 februari tot en met 3 maart 2018 voor de zesde keer op rij op de R+T in Stuttgart.
Coulisse innovaties op R+T

Coulisse zal op de R+T, de internationale beurs voor onder meer de zonweringsmarkt die eens in de drie jaar in Stuttgart wordt gehouden, een groot aantal innovaties voor de maatwerk- en de doe-het-zelf-markt introduceren. Rob Boogaard, CEO van Coulisse wil de komende jaren zowel het assortiment als organisatie verder verduurzamen. Hierbij wordt onder meer gekeken wat er nog meer met raambekleding bereikt kan worden: 'energiebesparing, meer productiviteit, veiligheid, preventie, een gevoel van well-being, een gezonder binnenklimaat, comfort en natuurlijk sfeer.'

Naast een groot aantal nieuwe rolgordijn- en houtcollecties voor het maatwerksegment presenteert Coulisse op de R+T een plug-and-play concept voor het in een handomdraai draadloos motoriseren van rolgordijnen. Kennis van elektronica is hierbij overbodig. Een oplossing die automatisering bereikbaar maakt voor de consument in de woonmarkt.

Ook presenteert Coulisse op de R+T de nieuwe Contract Collection. Deze collectie bestaat uit een totaalassortiment van stoffen, systemen en automatisering voor toepassing in de projectmarkt.

Ook de mogelijkheden voor promotionele ondersteuning zal het bedrijf uit Enter tonen. Naast stalenboeken zijn dat shop-in-shop modules, schappresentaties en POS-materiaal. Voor de Coulisse campagne voor 2018 heeft Coulisse internationaal kunst- en modefotograaf Jasper Abels gecontracteerd.

 



Links

www.coulisse.nl
www.messe-stuttgart.de/r-t/
www.rt-expo.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, project, laminaat, raamdecoratie, raambekleding, jaloezie, lamel, plissé, shades, rolgordijn, screen, gordijn, zonwering, buitenzonwering, stof, stoffering, personalia, r+t, #coulissse, @rt_tradefair, #rtexpo

Gerelateerd nieuws
Kantoorruimte huiselijk inrichten!
[Sponsored artikel] - Kantoren kunnen soms kil en afstandelijk aanvoelen, maar dat hoeft helemaal niet zo te zijn! Het is trendy om een kantoor meer huiselijk en gezellig in te richten. Lees snel verder voor onze beste tips!
lees verder
 
Akoestiek en verlichting in 1
lees verder
Buitenruimte trends 2025
[Sponsored artikel] - Een mooie en functionele buitenruimte is een prachtig verlengstuk van je woning. Graag geven we zes inrichtingstrends voor je buitenruimte, of dit nu een grote tuin, een knus terras of een stadsbalkon is.
lees verder
Werkkleding voor welzijn werknemers
[Sponsored artikel] - Werkkleding speelt een belangrijke rol in het dagelijks functioneren van werknemers. De juiste kledingkeuze kan niet alleen het comfort verhogen, maar ook bijdragen aan de werkveiligheid en productiviteit.
lees verder
Casa betaalt salarissen
Gisteren vroeg de vakbond AVV en de ondernemingsraad van Casa het faillissement aan. Inmiddels zijn er nieuwe ontwikkelingen, maar de situatie blijft ernstig.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden