Contractmarkt op Intirio

Donderdag 20 november 2014

De grens tussen residentiële markt en contractmarkt vervaagt. Het segment projectinrichting zal daarom tijdens de vakbeurs Intirio, van 2-4 februari 2015 in Gent, een prominentere plek krijgen. Een vernieuwing die het mes aan twee kanten doet snijden.
Contractmarkt op Intirio

Intirio heeft altijd al aandacht besteed aan de contractaanbieders, de laatste drie jaren via de beurs Contact by Contract op Tour & Taxis in Brussel. Nu krijgt de contractmarkt zijn eigen exclusieve stek midden in het hart van de Intirio-beurs in Gent.

 

Kansen

Onder andere de hotel- en de zorgsector zijn vragende partijen voor innoverende en gepersonaliseerde toepassingen. Functionele materialen spelen hier een belangrijke rol. Voor textiel, de core business van Intirio, liggen hier belangrijke kansen. Tegelijkertijd vervaagt de grens tussen de residentiële markt en de contractmarkt. Beide sectoren volgen op gebied van design, inrichting en materiaalkeuze stilaan dezelfde trends. En met die vernieuwing doet uiteraard ook de residentiële markt zijn voordeel.

 

Interieurarchitecten

Het Duitse textielbedrijf Nya Nordiska dat dit jaar vijftig jaar bestaat, onderstreept deze tendens met haar Intirio-deelname in 2015. Julie van Craen, vertegenwoordigster voor België: 'Nya Nordiska werkt zowel voor de residentiële als voor de contractmarkt. We merken dat interieurarchitecten tegenwoordig zeer bepalend zijn op gebied van keuzes en trends. De contractmarkt is voor ons even belangrijk als de residentiële markt. Voor ons is Intirio de ideale omgeving om onze collecties voor te stellen. Concurrentie is goed, het laat de kracht van je eigen collectie duidelijk uitkomen. En dat is een positief gegeven, want de laatste jaren zijn er heel veel textielcollecties op de markt die elkaar overlappen. Met een klant die veel prijsbewuster en gerichter aankoopt, is die eigenheid van groot belang.' 



Links

www.intirio.be

Tags

contract, project, contractmarkt, projectmarkt, projectinrichting, textiel, textielcollectie, stof, stoffencollectie

Gerelateerd nieuws
 
Terugblik Interieur Trend Event
lees verder
Vernieuwing hoofdkantoor
Het hoofdkantoor van Intr in Deventer heeft een metamorfose ondergaan, inclusief de vernieuwing van de afhaallocatie, genaamd Intr Point.
lees verder
 
Nieuwe directeur Holland Haag
lees verder
 
Behang inspiratie uit Afrika
lees verder
Hanneke naar Kobe
Hanneke Verbunt is terug in de textielbranche. Ze is kort geleden aan de slag gegaan bij de bekende stoffenleverancier Kobe Fabrics.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden