Contract en vernieuwingen in Brussel

Vrijdag 14 oktober 2016

Een vernieuwd Holland ŕ la Carte en Square. Bovendien vinden de laatste jaren steeds meer interieurarchitecten en projectinrichters de weg naar de Meubelbeurs Brussel.
Contract en vernieuwingen in Brussel
Contract en vernieuwingen in Brussel Contract en vernieuwingen in Brussel

Over ruim drie weken is het alweer zo ver. Van zondag 6 t/m woensdag 9 november van 09:00-19:00 uur gaat de Brussels Expo weer open.


Om interieurarchitecten en projectinrichters wegwijs te maken, biedt de beursorganisatie een speciaal beursplan waarop voor hen interessante exposanten gemarkeerd worden. Daarnaast maakt een pictogram (afbeelding 1) op het naambord van de stand in één oogopslag duidelijk of de exposant professioneel met de contractmarkt bezig is.

Zoals we reeds eerder meldden zal Holland à la Carte in de Patio na zeven edities een volledig nieuw jasje krijgen, hierbij is een impressie afgebeeld (afbeelding 2): een strakke, moderne look maar wel gezellig! Iedereen is ook van harte uitgenodigd op de cocktail,
op maandagavond 7 november vanaf 18 uur.

Rond een bar zullen in Square in hal 3 zoals gebruikelijk opvallende en innovatieve producten in een hedendaagse vormgeving tegen betaalbare prijzen gepresenteerd worden. Hier vindt men een mooi alternatief voor de grote designmerken.
Op dinsdagavond 8 november om 19 uur wordt dit nieuwe decor (zie de impressie hiervan op afbeelding 3) dienst doen voor de uitreiking van de Balthazars, gevolgd door een feestelijke borrel.

 





Links

www.meubelbeurs.be/?lang=nl
www.meubelbeurs.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, contract, project, Meubelbeurs Brussel, beurs, event, evenement, tentoonstelling, show, meubel, meubelen, wonen, interieur, jeugdkamer, slaapcomfort, Brussels by Night, slaap, slaapbranche, slapen, slaapfabrikant, bed, boxspring, lattenbodem, matras, slaapexposant, slaapsegment, slaapconcept, Balthazars, award, prijs

Gerelateerd nieuws
 
Terugblik Interieur Trend Event
lees verder
 
Vernieuwde Vision van Arco
lees verder
Smeedijzer van Ethimo
De Italiaanse buitenmeubelspecialist Ethimo introduceert twee nieuwe ontwerpen, Lustra en Folia, in samenwerking met ontwerper Luca Nichetto. Beide stukken tonen een eigentijdse benadering van smeedijzer.
lees verder
Loddenkemper overgenomen
Na een succesvolle herstructurering zet meubelfabrikant Loddenkemper zijn reis voort onder de vleugels van een nieuwe eigenaar. Akindu Industries, een investeringsmaatschappij met focus op middelgrote ondernemingen.
lees verder
Aanvraag faillissement Casa
De Belgische winkelketen Casa, die ook actief is in Nederland, vraagt faillissement aan. De interieurketen had eind oktober nog bescherming tegen schuldeisers gevraagd.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden