Condor neemt Betap over

Zaterdag 16 december 2023

In diverse regionale kranten wordt gemeld dat Condor de grote concurrent Betap heeft overgenomen.
Condor neemt Betap over

De overname van tapijtproducent Betap door de Condor Group blijkt uit een interne brief die de directie van Condor vrijdag heeft gestuurd naar haar medewerkers. Al langere tijd wilde Condor deze overname doen. De overname betekent dat Condor een monopoliepositie in de tapijtindustrie verkrijgt, zo meldt ​Genemuiden Actueel.

 

Deze overname komt na een moeilijke tijd voor Betap, waarin de twee broers die gezamenlijk de eigenaar zijn van Betap, voor de rechtbank tegenover elkaar stonden. Het gerechtshof in Amsterdam heeft toen beslist dat de eigenaren zich niet meer met het bedrijf mochten bemoeien en jurist John Jaakke werd aan gesteld om het bedrijf draaiende te houden. Hij is ook direct nauw betrokken geweest bij de overname. Bij Betap, dat al ruim 100 jaar bestaat, werken 300 mensen.

 

Condor Group, onder leiding van Jan en Gerrit Hoekman, heeft inmiddels meerdere tapijtfabrieken toegevoegd aan het bedrijf. Condor, Béwé, VéBé, Timzo, Edel en Intercarpet zijn allemaal in het (nabije) verleden al samengevoegd.



Links

www.condor-group.eu
www.betap.com

Tags

nieuws, interieur, tapijt, productie, garens, tuften, overname, overgenomen, acquisitie, merger, fusie, concentratie, genemuiden, tapijtindustrie, groep, directie, eigenaren, medewerkers, mededeling, karpetten, vloerkleden, vloeren, #condor, #condorgroup, #betap

Gerelateerd nieuws
Nieuw palet meubel linoleum
Forbo introduceert de vernieuwde collectie van Furniture Linoleum, dat volgens de fabrikant 'een combinatie van duurzaam design en subtiele esthetiek' is.
lees verder
Nederland in Milaan
Tijdens de Salone del Mobile 2025 in Milaan bundelen acht Nederlandse meubel- en textielbedrijven hun krachten onder de naam Future > Factory > Furniture > (FFF) en laten zien hoe men toewerkt naar een circulaire toekomst.
lees verder
Nieuwe directeur Estilllon
Estillon uit Uden heeft een nieuwe algemeen directeur aangesteld, na het afscheid van Richard Bosveld.
lees verder
 
Thema idd cologne bekend
lees verder
Nieuwe sales manager Gelasta
Bart Terpstra is per 1 april aangesteld als sales manager voor vloerenspecialist Gelasta uit Genemuiden.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden