Het interieurmerk Habitat komt weer terug in de winkels. Dit keer in de vorm van 24 shop-in-shops bij de Franse interieurformule Fabrique de Styles. Naast een eigen meubellijn verkoopt die keten ook andere merken, zoals Sema Design en Home Deco Factory, met een voorkeur voor Franse merken.
In december 2023 viel het doek over Habitat, na al een mislukte doorstart in 2020. De vroegere eigenaar Cafom, die Habitat van 2011 tot 2020 in het bezit had, kocht evenwel de merkrechten terug en lanceerde het interieurmerk vorig jaar terug online.
'De samenwerking met Fabrique de Styles stelt ons in staat om de winkelervaring die we onze klanten bieden te diversifiëren. Hoewel de digitale ervaring de kern van onze visie blijft, weten we dat de ervaring in de winkels net zo belangrijk is voor veel van onze klanten,' zegt merkdirecteur Lucie Crouzet.
Op de Nederlandstalige website van Habitat staat nu een vermelding dat de nieuwe collectie binnenkort online komt.
Links
www.fabriquedestyles.com
www.habitat-design.com
Tags
nieuws, interieur, merken, frans, keten, winkelketen, shop-in-shop, meubelen, fauteuils, tafels, stoelen, ontwerp, design, eigendom, webshop, merkdirecteur,
interieurformule, #fabriquedestyles, #habitat, #cafom