Buurtsuper in interieur design

Zaterdag 04 juli 2015

Een supermarkt gaat mooie design cadeau-artikelen en interieuraccessoires verkopen? Het moet niet gekker worden. Toch is dit retailexperiment daadwerkelijk gaande.
Buurtsuper in interieur design
Buurtsuper in interieur design Buurtsuper in interieur design

Veel designwinkels hebben hoge drempels, zo vindt Edwin Pelser.  Maar wat gebeurt er als je hoogwaardig design presenteert in een van de meest laagdrempelige vormen van de retailwereld: de supermarkt? Op het terrein van de populaire Amsterdamse Hallen is het vanaf 12 juni te zien. Voluit heet deze mini–designsupermarkt Edwin Pelser Minimarket by Unobvious.

Het assortiment bestaat uit cadeau-artikelen en woonaccessoires van bekende en startende ontwerpers vanaf € 1,80. Het duurste object is € 199. De producten worden getoond in stellingkasten gemaakt van zo'n 100 veilingkratjes. De winkel, met nog geen 25 m2 oppervlakte, is overigens tijdelijk en stopt aan het einde van het jaar.

De MiniMarket is een gezamenlijk concept van Unobvious en Edwin Pelser. Unobvious verzorgde hiervoor de inrichting, terwijl Edwin Pelser het assortiment voor zijn rekening nam. Edwin Pelser is eigenaar van de gelijknamige designwinkel in Den Haag en tevens een van de initiatiefnemers van Festival Designkwartier Den Haag. Voor hem is het verhaal achter het ontwerp belangrijk en is zijn doel om het ontwerp toegankelijk te maken voor een groot publiek. Een groot deel van de collectie uit de winkel van Edwin Pelser is terug te vinden in de Mini Market.



Links

www.edwinpelser.nl
www.designkwartier.com
www.facebook.com/unobvious

Tags

Nieuws, inrichting, interieur, wonen, retail, winkel super, buurtsuper, design, ontwerp, verkoop

Gerelateerd nieuws
Spoga+Gafa: Design Gardens
Van 24-26 juni vindt in Keulen Spoga+Gafa 2025 plaats, de grootste internationale vakbeurs voor tuin- en BBQ-sector. Dit jaar met het thema 'Design Gardens', waarin de focus ligt op esthetische en innovatieve tuininrichting.
lees verder
Nieuwe recycle service Ikea
Ikea roept consumenten op oude hoofdkussens en dekbedden in te leveren. Dat kan inmiddels in alle Nederlandse vestigingen.
lees verder
Omzetdaling en verlies Headlam
De omzet van de Britse groothandelsreus Headlam is in 2024 sterk gedaald, waardoor er verlies is geleden.
lees verder
Prospectt verder als Gift Stories
Na het faillissement van Prospectt heeft Gift Stories overeenstemming bereikt met de curator over de overname van onderdelen van het bedrijf. Hiermee blijft een deel van de activiteiten behouden, zij het onder een nieuwe naam en structuur.
lees verder
 
Terugblik Interieur Trend Event
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden