Brussels by Night preview

Donderdag 23 oktober 2014

Op de Meubelbeurs Brussel die van 2 t/m 5 november plaatsvindt, is traditioneel een groot segment ingericht voor de slaapbranche onder de titel ‘Brussels by Night’.
Brussels by Night preview

                          De nieuwe boxspring Suneno van Polypreen

 

De verzameling van slaapexposanten concentreert zich dit jaar weer in hal 6. Ook dit jaar zijn er veel innovaties te zien, zowel voor technisch slapen als in sfeervolle slaapconcepten. Revor komt met Gelpur, en haalt daarvoor zijn inspiratie uit de sportwereld. Yuno is een nieuwe Belgisch-Nederlandse naam voor personaliseerbare matrassen met de primeur op de meubelbeurs. Equilli is een compleet nieuw Belgisch slaapconcept en Lourini toont een matras uit kurk.

 

Echt spectaculair wordt het bij Van Landschoot, met een 3D-geprinte matras. Luxueus slapen vinden we onder andere bij Fylds’ van Veldeman, Magnitude, Styldecor, het Amerikaanse Stearns & Foster en het Britse Somnus. Namen van internationale allure dus. Uiteraard zijn de andere slaapgrootheden aanwezig, zoals Recor Bedding, Simmons, Avek (samen met Jonk Volendam en Dommelin), Polypreen, Serta, Sealy, Ruf, M-Line, Epeda, Napco, Nill Spring, Kreamat en Boone. 

 

Hilding Anders pakt groots uit met een samenhangende presentatie van hun merkenportfolio. Dat bestaat uit het Noorse merk Jensen, daarnaast Eastborn, Pullman en Curem. Hilding Anders biedt dealers de gelegenheid zich te verdiepen in de voor elk merk speciaal ontwikkelde ‘brand story’. Die merkverhalen zijn ook terug te vinden in de beursbrochure, die ook te vinden is in de beursstand. Daarnaast is in het Private Label Experience Center een ‘mix & match’ proefruimte te vinden.

 

Meer informatie over de beurs vindt u op www.meubelbeurs.be



Links

www.meubelbeurs.be

Tags

slaapbranche, slapen, slaapfabrikant, bed, boxspring, lattenbodem, matras, slaapexposant, slaapsegment, slaapconcept

Gerelateerd nieuws
Buitenruimte trends 2025
[Sponsored artikel] - Een mooie en functionele buitenruimte is een prachtig verlengstuk van je woning. Graag geven we zes inrichtingstrends voor je buitenruimte, of dit nu een grote tuin, een knus terras of een stadsbalkon is.
lees verder
Werkkleding voor welzijn werknemers
[Sponsored artikel] - Werkkleding speelt een belangrijke rol in het dagelijks functioneren van werknemers. De juiste kledingkeuze kan niet alleen het comfort verhogen, maar ook bijdragen aan de werkveiligheid en productiviteit.
lees verder
Nieuw slaapconcept
Het Nederlandse bedrijf The Boxspring Club uit Haarlem vervaardigt boxsprings geheel gepersonaliseerd naar eigen smaak.
lees verder
 
Thema idd cologne bekend
lees verder
Slimme technologie verandert interieur
[Sponsored artikel] - Met de opkomst van slimme technologieën zijn er nieuwe dimensies toegevoegd aan de manier waarop we ruimtes ontwerpen en gebruiken.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden