Broeierig ShowUp geslaagd

Donderdag 27 augustus 2015

Schitterend was het weer! Afgelopen zondag bij ShowUp. Vooral maandag gezellig druk en enthousiaste exposanten over 'de leukste inkoopbeurs voor Home & Gifts'.
Broeierig ShowUp geslaagd
Broeierig ShowUp geslaagd Broeierig ShowUp geslaagd Broeierig ShowUp geslaagd Broeierig ShowUp geslaagd Broeierig ShowUp geslaagd

1. Gezellige drukte - 2. Presentatie met o.a. houten kroonluchter van Pepe Heykoop - 3. Lampen bij Studio Snowpuppe - 4. Origineel servies bij SoonSalon - 5. Koninklijk blauw en Abodee - 6. ShowUp entree

 

 

De Expo Haarlemmermeer is een unieke locatie, een ex-broeikas; met een glazen gebouw en zonnepanelen-dak. Dat is op zich heel fijn, want daardoor is de ruimte mooi licht. Maar zondag was het buiten 27 graden en brandde de zon fel. Daardoor liep de temperatuur binnen hoog op.

Organisator Daan van Trigt: "Elke locatie heeft z'n voor- en nadelen, voordeel was nu dat de borrel buiten aan het einde van de dag een fijn klimaat had. Het totaal aantal bezoekers steeg overigens met 3% tot iets meer dan vorig jaar: 3.200. Het belangrijkste is dat we van veel exposanten te horen kregen dat ze een uitstekende beurs hebben gedraaid."

De beurs heeft een gezellig en open karakter, waarbij bedrijven en labels zich in een standaard formaat met achterwand en tafel presenteren. Dit zorgt ervoor dat bedrijven vooral de mooiste items en/of noviteiten uit het assortiment tonen.

De data voor de volgende edities van ShowUp zijn inmiddels bekend: 7-8 februari en 21-22 augustus 2016, beide ook weer in de Expo Haarlemmermeer.

 



Links

www.abodee.nl
www.pepeheykoop.nl
www.royaldelft.nl
www.studiosnowpuppe.nl
www.showup.nl
www.soonsalon.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, beurs, show, evenement, event, interieurbeurs, woonaccessoire, bedtextiel, overtrek, decoratie, decoratie-artikel, geschenk, gift, cadeau, meubel, kleinmeubel, bijzet, verlichting, licht, verlichting, sierkussen, servies, kussen, textiel, woon, woontextiel, woningtextiel

Gerelateerd nieuws
Meer project met Riviera Maison
Na een preview van hun nieuwste collectie tijdens de Voorjaarsvakdagen afgelopen februari, opent Rivièra Maison nu officieel haar deuren in De Woonindustrie voor zowel interieur- als projectprofessionals.
lees verder
Nieuwe voorzitter
De Belgische vereniging voor interieurzaken, Interieur Unie, heeft Fa Quix benoemt als nieuwe voorzitter van de vakorganisatie van interieurdetaillisten.
lees verder
 
Hanglamp van Fins berkenhout
lees verder
Slimme technologie verandert interieur
[Sponsored artikel] - Met de opkomst van slimme technologieën zijn er nieuwe dimensies toegevoegd aan de manier waarop we ruimtes ontwerpen en gebruiken.
lees verder
Tips voor nieuwe badkamer
[Sponsored artikel] - Sta je op het punt om je badkamer te renoveren of compleet opnieuw in te richten? Dat is iets waar veel bij komt kijken! Van het kiezen van een efficiënte inrichting tot aan de juiste tegels.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden