Berry opent winkel

Zaterdag 04 april 2020

Berry Kulpe heeft jarenlang bedden aan winkels verkocht. Maar vorige week opende hij in Losser zelf een winkel, Berry's Bedden.
Berry opent winkel

Zo'n tien jaar lang verkocht Berry Kulpe (51, foto; Linkedin) bedden aan retailers. Als accountmanager voor Trendbed uit Oldenzaal, ruim vijf jaar voor Van Landschoot uit Maldegem en anderhalf jaar bij Napco Beds uit Bemmel, totdat deze firma in 2018 failliet ging. Kulpe ging vervolgens aan de slag bij de Poolse matrassenfabrikant Relaks.

Na ruim een jaar daarvoor gewerkt te hebben vond hij het tijd voor een eigen winkel: Berry’s Bedden in Losser. Aan de Bernard Leurinkstraat 9, tegenover de Maria Geboortekerk, met gratis parkeerruimte voor de deur en naast woningtextielzaak Peter's Wooncomfort die niet in bedden doet. Losser heeft verder ook geen bedden- of matrassenwinkel en Kulpe verwacht daarnaast ook Duitse klanten uit Gronau te mogen ontvangen.

De winkel is 175 m² groot en bevat ruim tien boxspringcombinaties en een paar houten seniorenledikanten. Kulpe doet de verkoop in zijn eentje. De winkel is van dinsdag tot en met zaterdag van 10-18 uur open, plus de koopavond op vrijdag.




Links

www.berrysbedden.nl
www.bijpeter.nl
www.vanlandschoot.be
www.relaks.eu/nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, slapen, slaap, slaapkamer, bed, ledikant, detail, retail, winkel nachtrust, opening, #berrysbedden, #vanlandschoot, #relaks, #napcobeds, #trendbed, #peterswooncomfort, #bijpeter

Gerelateerd nieuws
Nieuwe commisaris EK retail
Ondernemer Paul Berden van de bekende winkelketen Berden uit Venlo-Blerick treedt toe tot Raad van Commissarissen van EK Retail.
lees verder
Einde Nolte Germersheim
Het doek valt voor Nolte Möbel. Het bekende Duitse familiebedrijf sluit in juli 2025 definitief de deuren. De zoektocht naar een overnamekandidaat is mislukt, waardoor ook de laatste 230 werknemers hun baan verliezen.
lees verder
Cloudpillo op Forbes-lijst
De opname van Lars van der Wijst en Jens Timmers, oprichters van het slaapmerk Cloudpillo, in de prestigieuze Forbes 30 Under 30 Europe-lijst is een opvallende erkenning voor een jong merk in de slaap- en interieurbranche.
lees verder
Carlo van Groter in Wonen
Een interessant gesprek met Carlo Heinemans, manager woninginrichting van de complete interieurzaak ('woonzinnig compleet') Groter in Wonen in Gronsveld.
lees verder
Lichte daling Belgische textielomzet
Fedustria heeft de marktinformatie gepubliceerd van de Belgische textielmarkt, waarbij de omzet in 2024 iets daalde ten opzichte van 2023.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden