Bebob en Vloerenschuur failliet

Dinsdag 10 december 2019

Ondanks de aanhoudende goede omzetcijfers in de interieurbranche zijn er soms toch retailers die het helaas niet redden. Zoals recent Bebob en Vloerenschuur.
Bebob en Vloerenschuur failliet

Bebob Design uit Amsterdam - niet te verwarren met Bebop Products uit Utrecht - is een dochter onderneming van Godrie Holding en handelde ook onder de naam Go3 en Bibbob. De meubelzaak, met vestigingen in IJmuiden en Zandvoort die alleen op afspraak open waren, werd op 3 december door de Rechtbank in Amsterdam bankroet verklaard. De curator is C.V. van Enckevort van Certa Legal Advocaten uit Amsterdam.

Ook de Vloerenschuur uit Houten, officieel ingeschreven als Tull Wonen, moest op dezelfde dag de boeken van de Rechtbank Midden-Nederland vestiging Utrecht neerleggen. Hier is de curator J.R. van Faassen van Wijn & Stael Advocaten uit Utrecht.



Links

www.bebobamsterdam.nl
www.bebob.eu
www.bebop.nl
www.certalegal.nl
www.vloerenschuur.nl
www.wijnenstael.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, meubel, kast, tafel, salontafel, failliet, faillissement, insolventie, bankroet, neerleggen boeken, doorstart, overname, curator, #bebob, #bebop, #godrie, #go3, #vloerenschuur, #tullwonen

Gerelateerd nieuws
Kantoorruimte huiselijk inrichten!
[Sponsored artikel] - Kantoren kunnen soms kil en afstandelijk aanvoelen, maar dat hoeft helemaal niet zo te zijn! Het is trendy om een kantoor meer huiselijk en gezellig in te richten. Lees snel verder voor onze beste tips!
lees verder
Nieuwe ceo Pols Potten
Bij Pols Potten - importeur van terracotta potten die zich ontwikkelde tot leverancier van woonaccessoires, meubelen, verlichting en servies - wordt Juliette van der Eerden als nieuwe ceo benoemd.
lees verder
Buitenruimte trends 2025
[Sponsored artikel] - Een mooie en functionele buitenruimte is een prachtig verlengstuk van je woning. Graag geven we zes inrichtingstrends voor je buitenruimte, of dit nu een grote tuin, een knus terras of een stadsbalkon is.
lees verder
Overname door Hamat
Hamat uit Genemuiden neemt BTB Mouldings uit Harderwijk over om de marktpositie en duurzame innovatie te versterken.
lees verder
 
Moooi pakte uit in Milaan
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden