Aziatisch debuut Orgatec

Woensdag 16 juni 2021

Koelnmesse organiseert volgend jaar Orgatec in Japan. De beurs zal van 26 tot 28 april 2022 als eerste in zijn soort in Japan focussen op professionele en hybride werkomgevingen.
Aziatisch debuut Orgatec

Naast de traditionele Orgatec-productassortimenten, besteedt het evenement in Tokio speciale aandacht aan relevante kantoormeubelcomponenten, fittingen, accessoires en materialen als onderdeel van een speciale interzum-ruimte. Daarnaast krijgen vakbezoekers innovatieve ideeën en inspiratie voor de moderne werkwereld van vandaag en morgen in seminars en zogenaamde trendzones. Want Orgatec Tokyo wil volgens Koelnmesse - net als de vakbeurs in Keulen - dé vakbeurs in Azië zijn die laat zien welke technologieën en trends onze manier van werken de komende jaren zullen bepalen.

 

Voor Japan, de op twee na grootste economie ter wereld, voorspellen experts een jaarlijkse groei van de kantoormeubelmarkt van 3,7% tussen 2020 en 2025. Daarnaast is het land de belangrijkste fabrikant en koper van kantoormeubelen in de regio Azië-Pacific en is goed voor 50% van alle productie en de vraag in de regio. Bovendien staat Japan synoniem voor kwaliteit en innovatie en dient het regelmatig als testmarkt voor alle producten die in Azië gelanceerd worden. Dit geldt ook voor belangrijke sleutelmarkten zoals Shanghai, Seoul, Taipei en Singapore. De Koelnmesse werkt samen met de Japan Office & Institutional Furniture Association.

 

Orgatec Tokyo vindt dus plaats van 26 – 28 april 2022. Het vertrouwde Duitse Orgatec moet wachten tot 25 – 29 oktober 2022.



Links

www.koelnmesse.be
www.koelnmesse.de
www.koelnmesse.nl
www.orgatec.be
www.orgatec-tokyo.com

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, residentieel, project, huisshow, meubel, bank, tafel verlichting, licht, design, stoel, fauteuil, bank, kantoormeubel, kantoorinrichting, bedrijfskantoor, werkruimte, kantooromgeving, werkvloer, hotel, kantoor, kantoorfaciliteit, home office, homeoffice, werkplek, werkomgeving, hospitality, bureau, stoel, werk, akoestiek, akoestisch, show, event, evenement, beurs, @orgatec, #orgatec, #orgatectokyo, #koelnmesse, #orgatec2022

Gerelateerd nieuws
Modulaire sferische verlichting
Vibia presenteert Bind, een hybride verlichtingssysteem om meerdere sferen binnen één ruimte mee te creëren. Het ontwerp van Martín Azúa biedt de mogelijkheid om te experimenteren met lichttypologieën en dichtheidsniveaus.
lees verder
Parketambacht op HoutPro+
HoutPro+ 2025 is vakbeurs voor houtprofessionals met innovatieve focus op parket, biobased en houtbouw. Dit jaar zal het Parket Ambacht Plein aanwezig zijn op deze beurs.
lees verder
Staud gered door overname
De Zuid-Duitse meubelfabrikant Staud wordt per 1 maart 2025 overgenomen door ondernemers Tobias Fuhrmann en Karl Spielberger, via Soleal Unternehmerkapital. Hierdoor blijven meer dan 100 arbeidsplaatsen behouden.
lees verder
 
Verhuizing EK-Retail
lees verder
Welke vloer past bij mijn keuken?
[Sponsored artikel] - Een keuken krijgt heel wat te verduren: denk aan water, vetspatten en vallende voorwerpen. Daarom is het belangrijk dat je een vloer kiest die tegen een stootje kan. We zetten de opties op een rijtje.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden