Anton Sanders plotseling overleden

Maandag 11 januari 2021

Inretail meldt triest nieuws: voorzitter Anton Sanders is plotseling overleden.
Anton Sanders plotseling overleden

Inretail meld vandaag het volgende trieste nieuws:

 

Wij hebben het trieste bericht ontvangen dat onze voorzitter Anton Sanders op zaterdag 9 januari is overleden. Hij is volstrekt onverwacht en op veel te jonge leeftijd overleden. Wij zijn in diepe rouw.


Anton was een zeer betrokken bestuurder die ontzettend veel impact heeft gehad op onze vereniging. Wij zullen zijn visie, ondernemersgeest en scherpte missen. Bovenal gaan wij een betrokken, altijd geïnteresseerde en bijzonder warm persoon missen. Wij leven intens mee met de familie. Wij zijn Anton dankbaar voor alles wat hij voor de retail en onze organisatie heeft gedaan. Wij zullen zijn gedachtegoed binnen onze vereniging laten voortbestaan.

 

Anton Sanders is tevens directievoorzitter van DKG keukens (Keller, Bruynzeel) uit Bergen op Zoom, waar men uiteraard ook diep geschokt is door dit nieuws.

 

Sanders, vorige week 54 geworden, woonde in Eindhoven en was sinds 2006 werkzaam bij Bruynzeel. Daarvoor werkte hij bij Beter Bed. Sinds 2017 was hij tevens voorzitter van Inretail. Volgens Uw Keukenprof werd een gescheurde aorta hem fataal. Sanders laat een partner achter en had geen kinderen.

 

P.S. 14-01-2021: zie ook de In Memoriam van Jan Meerman.



Links

www.inretail.nl
www.dkgkeukens.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, project, banken, fauteuils, stoelen, overleden, overlijden, gestorven, sterven, dood, afscheid, triest, personalia, persoonlijkheid, in memoriam, #overleden, #inmemoriam, #inretail, #antonsanders, #dkgkeukens, #keller, #bruynzeel

Gerelateerd nieuws
NIeuwe agent CS
CS Rugs (Carpet Sign) uit Asten heeft een nieuwe agent aangesteld voor de projectenmarkt Nederland.
lees verder
 
Aandacht voor behang
lees verder
Lichte daling Belgische textielomzet
Fedustria heeft de marktinformatie gepubliceerd van de Belgische textielmarkt, waarbij de omzet in 2024 iets daalde ten opzichte van 2023.
lees verder
Prijzen woningen verder gestegen
Nederlandse koopwoningen zijn in maart 10,6% duurder dan jaar eerder, zo blijkt uit de meest recente rapportage van het CBS en het Kadaster.
lees verder
Verdere daling consumentenvertrouwen
Het consumentenvertrouwen in Nederland daalt voor de zevende maand op rij, zo blijkt uit de recente rapportage van het CBS.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden