Afscheid-BBQ Woonindustrie

Dinsdag 04 juli 2017

Gisteren (3 juli) was de traditionele barbecue vóór het zomerreces van De Woonindustrie ook het afscheid van Anne-Marie Burger en de kennismaking met de nieuwe eigenaar.
Afscheid-BBQ Woonindustrie
Afscheid-BBQ Woonindustrie Afscheid-BBQ Woonindustrie Afscheid-BBQ Woonindustrie Afscheid-BBQ Woonindustrie Afscheid-BBQ Woonindustrie

Terwijl het Woonindustrie team (foto 2) vlees bereidde, werd onder de belangstelling van vele exposanten (foto 6) uiteraard tijd ingeruimd om Anne-Marie Burger (foto 1) te bedanken. Namens de exposanten gebeurde dat door 'Ome Jan' Westland van Ojee Design (foto 3).

Ook zelf memoreerde Anne-Marie (foto 4) dat ze in de acht jaar dat ze er heeft gewerkt, het showroomcentrum in Nieuwegein vooral door hele moeilijke tijden heen heeft weten te loodsen, maar daar vooral toch veel plezier aan heeft beleefd, zeker ook aan de samenwerking met commercieel manager Jan Hogenkamp.

Ook Edwin Loeff (foto 5), een van nieuwe eigenaren van De Woonindustrie, bedankte Anne-Marie Burger voor haar inspanningen en het leggen van de basis om het centrum verder uit te kunnen uitbouwen tot een een ontmoetingsplaats voor persoonlijke contacten.

Na het zomerreces zal De Woonindustrie vanaf maandag 4 september weer geheel geopend zijn en zal de Vakbeurs van 10-13 september worden gehouden. In de tussentijd is het gebouw op de maandagen (of op afspraak) wel open maar is niet iedere exposant aanwezig.

 



Links

www.dewoonindustrie.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, meubel, slaap, slapen, nacht, verlichting, licht, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, interieurtextiel, meubelstoffen, vloer, tapijt, karpet, kleed, schommelstoel, stoel, fauteuil, bank, #Droomindustrie, #Woonindustrie, #DeWoonindustrie, #bbq

Gerelateerd nieuws
Proposte goed bezocht
De inkoopbeurs voor stoffen Proposte in Como is weer afgesloten na drie dagen vol activiteiten met zelfde aantal bezoekers als voorgaande jaar.
lees verder
Onverwachte overname
Somnis Bedding koopt Aquinos Bedding, nadat eerder bekend werd dat Revor interesse had in overname van dit bedrijf.
lees verder
 
Trenddag: elke kamer een woonkamer
lees verder
Uitbreiding de Binnenhuisadviseurs
Smit Wonen in Sfeer, specialist in woontextiel uit Leiden, sluit zich aan bij het collectief van De Binnenhuisadviseurs.
lees verder
Michael naar Woonspecialist
Bij De Woonspecialist, een winkelformule van franchise-organisatie Comafin uit Goor, is een ervaren en bekende, nieuwe formule manager aan de slag gegaan.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden