Vrouwen in parket

Woensdag 01 juli 2015

De eerste editie van het netwerkevent 'Vrouwen in het Parket', vorige week maandag in Wijk bij Duurstede, is bezocht door zo'n twintig vrouwen en naar tevredenheid verlopen.
Vrouwen in parket
Vrouwen in parket Vrouwen in parket


Het netwerkevent exclusief voor vrouwen was een wens van de kersverse directeur Lisa Augustin-Klaassen van de Plinten & Profielen Centrale PPC. Lisa vormt sinds vandaag samen met broer Peter de directie van groothandel, die in 1999 werd opgericht door vader Drees Klaassen. Sprekers op het event waren interieurarchitect en tv-presentator Michiel de Zeeuw en zakenvrouw Jacqueline Zuidweg.

Vrouwen hebben bij de aankoop vaak de beslissende stem, desondanks zijn erin de vloerenbranche weinig vrouwelijke ondernemers, zo stelt Lisa. Daarom vindt ze het belangrijk dat deze kleine groep vrouwen die er wel werkzaam zijn elkaar kent en helpt. Om dit te realiseren heeft ze dit initiatief genomen.

Michiel de Zeeuw legde de gasten in het ochtenddeel alles uit over Pinterest. Hij ging ook uitgebreid in op actuele trends. Na de lunch sprak Zakenvrouw van het Jaar 2012 Jacqueline Zuidweg over hoe je als ondernemer omgaat met groei of krimp in deze snel veranderende wereld.

“Echt een heel inspirerende dag!", reageert Sandra de Jong van Rosa Parket uit Woudenberg na afloop. Noortje Nes van Karl’s Vloeren & Interieur by Noortje in Oostwoud: “Heel leuk en gezellig met handige tips en ideeën!”
“Heel leuk om met een groep vrouwen te praten over hoe wij onze dingen het beste kunnen doen in deze mannenbranche”, stelt Jeannette Lippold van Lippold in Klazienaveen.

Vrouwen in het Parket is meer dan een eenmalige evenement en nodigt ook andere vrouwen uit het vak uit zich aan te sluiten via lisa@plintenenprofielencentrale.nl

 



Links

www.plintenenprofielencentrale.nl
www.rosaparket.nl
www.karlsvloereneninterieur.nl
www.henklippold.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, project, vloer, vloerbedekking, pvc, vinyl, parket, hout, stoffering, egalisatie, ondervloer, lijm, vakkleding, ondertapijt, egaline, plinten, profielen, parketvrouwen

Gerelateerd nieuws
Wollen designkleed
CS Rugs (Carpet Sign uit Asten) introduceert Myrug, een nieuw wollen karpettencollectie ontworpen door Michael Young.
lees verder
Meer project met Riviera Maison
Na een preview van hun nieuwste collectie tijdens de Voorjaarsvakdagen afgelopen februari, opent Rivičra Maison nu officieel haar deuren in De Woonindustrie voor zowel interieur- als projectprofessionals.
lees verder
Nieuwe voorzitter
De Belgische vereniging voor interieurzaken, Interieur Unie, heeft Fa Quix benoemt als nieuwe voorzitter van de vakorganisatie van interieurdetaillisten.
lees verder
Uitbreiding met kamerbreed
Tapijttegelleverancier Modulyss uit Zele breidt zijn assortiment uit met kamerbreed tapijt, hetgeen nog meer mogelijkheden geeft voor commerciële toepassingen.
lees verder
James verhuisd
Vloerreinigings- en -onderhoudsmiddelenspecialist James is verhuisd. Vlak bij de oude vestiging heeft het bedrijf in hun nieuw gebouwde bedrijfspand getrokken.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden